Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

F420 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11

KÓD: ZTE F420
21,34 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM

O PRODUKTU

ZTE F420 - terminál EPON ONU

Terminál ZTE F420 poskytuje vysoce kvalitní služby „triple-play“, včetně IPTV, VoIP a vysokorychlostního přístupu k internetu.

EPON F420 ZTE (1xGE + 3xFE + 1xPOTS)

Úspora energie, nízké náklady na údržbu

ZTE F420 je zařízení šetřící energii, které se vyznačuje kompaktní velikostí a minimalistickým stylem. Protokoly TR069 a OAM umožňují vzdálenou správu a diagnostiku, díky čemuž jsou náklady na údržbu mnohem nižší.

EPON F420 ZTE (1xGE + 3xFE + 1xPOTS)

Rychlá síť

Optický port EPON na terminálu F420 umožňuje udržovat vysokorychlostní připojení k internetu. Gigabitový ethernetový konektor a 3 rychlé ethernetové konektory umožňují připojení zařízení k síti pomocí kabelu, což zaručuje stabilní a efektivní připojení. Terminál ZTE F420 je vybaven konektorem POTS RJ-11 a umožňuje vám telefonní hovory.

EPON F420 ZTE (1xGE + 3xFE + 1xPOTS)

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
PON standard EPON
VoIP porty 1x POTS

Základní technické údaje
Výrobce ZTE
Modelka ZXHN F420
Rozhraní EPON 1 x EPON SC / UPC

Přenosová rychlost:
- upload: 1,244 Gb / s
- příjem: 2,448 Gb / s

Vlnová délka:
- odesílání: 1290-1330 nm
- příjem: 1480-1500 nm

Citlivost: -28 dBm
Další rozhraní 1 x port Gigabit Ethernet
3 x port Fast Ethernet
1 x HRNCE (RJ-11)
Provozní režimy Většina
Router
Pracovní podmínky Teplota: 0 ° C až 40 ° C
Vlhkost: 5% až 95%
Vlastnosti GPON 8 x T-CONT
32 x port GEM
Vlastnosti sítě VLAN (802.1Q, 802.1P, 802.1ad)
Multicast
QoS
DHCP server / klient
NAT
Duální zásobník IPv6
Řízení Místní prostřednictvím webu
OMCI
TR069
Napájení Vstupní napětí: 12V DC
Maximální spotřeba energie: až 7 W.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Gigabit Ethernet v ZTE F420?

Standard Gigabit Ethernet podporovaný jedním gigabitovým ethernetovým portem v terminálu ZTE F420 umožňuje připojení zařízení k síti pomocí kabelu a datový přenos rychlostí až 1 Gb / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.