Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

F460 V6 EPON | ONT | WiFi, 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11

KÓD: ZTE F460 V6
21,24 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Maximální rychlost bezdrátového přenosu: 300 Mb/s
PON standard: EPON
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

ZTE F460 V6 - špičková brána pro řešení FTTH

Díky použití technologie EPON v terminálu F460 V6 je zajištěn vysoký výkon širokopásmového připojení v místě použití.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

Konektory

ZTE F460 V6 nabízí 1 POTS konektor, 1 GE, 3 FE s automatickým přizpůsobením a 1 USB. Terminál se vyznačuje vysokou účinností přesměrování, která zajišťuje pohodlné využívání služeb, jako je VoIP, internet nebo streamování HD videa.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

Hladký chod služeb

Použití QoS ve F460 V6 znamená, že služby a aplikace vyžadující vyšší priority, jako IPTV a VoIP pracují se zvýšenou rychlostí a jsou stabilnější.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

Bezdrátová síť

U modelu F460 V6 zasahuje rychlá a snadno dostupná bezdrátová síť k více zařízením není nutné žádné zapojení.

EPON F460 V6 ZTE (1GE + 3FE + 1POTS + WIFI)

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Maximální rychlost bezdrátového přenosu 300 Mb/s
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
PON standard EPON
VoIP porty 1x POTS

Základní technické údaje
Výrobce ZTE
Modelka ZXHN F460 V6
Typ Mít
Vlastnosti EPON 1 x EPON rozhraní (SC / PC)
Přenosová rychlost:
- stažení: 1,25 Gb / s
- upload: 1,25 Gb / s
Uživatelské webové rozhraní 1 x 10/100/1000 Base-T, poloviční / plný duplex, automatické MDI / MDIX, automatické vyjednávání
3 x 10/100 Base-T, poloviční / plný duplex, automatické MDI / MDIX, automatické vyjednávání
1 x rozhraní POTS
1 x Wi-Fi rozhraní: IEEE 802.11b / g / n 2,4 GHz
1 x hostitelské rozhraní USB 2.0
Optický modul Příjem: 1480-1500 nm
Přenos: 1290-1330 nm
Citlivost přijímače: -28 dBm
Optický výkon vysílače: 0,5 až 5 dBm
Hlavní rysy Podporované služby: VoIP, internet, IPTV
GPON: 8 x T-CONT, 32 x GEM port
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
Tabulka adres MC: 1K
Funkce L3: DHCP server / klient, klient DNS, NAT
IPv6: Dual Stack, DS-Lite
VoIP: SIP / H.248, G.711 / G.722 / G.279, T.30 / T.38
Wi-Fi: 4 x SSID, 2x2 MIMO, WPS
Ověřování Wi-Fi: Sdílený klíč, 128bitový WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-Enterprise
Multicast: IGMP v1 / v2 / snooping / Proxy, MLD v1 snooping
Skupina vícesměrového vysílání na port uživatele: 256
QoS: klasifikace toku služeb na základě fyzických portů, MAC adresy, VLAN ID, úrovně priority VLAN, IP adresy, SP / WRR / SP + WRR
Správa: Místní web, OMCI, TR069
USB: DLNA DMS, USB zálohování, 3G / LTE adaptér
Zdroj napájení 12V 500mA
Hmotnost 430 g

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Gigabit Ethernet v ZTE F460 V6?

Standard Gigabit Ethernet v síťovém zařízení EPON F460 V6 znamená standard datové rychlosti podporovaný jedním gigabitovým ethernetovým portem a rychlost může být až 1000 Mb / s (1 Gb / s).

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.