Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

F620 V5 | ONT | 1x GPON, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11

KÓD: ZTE F620 V5
37,06 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Počet portů LAN: 4x [10/100M (RJ45)]
PON standard: GPON
VoIP porty: 2x POTS
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

ZTE F620 ONU V5 - špičková brána GPON

Terminál F620 ONU V5 poskytuje vysokorychlostní a efektivní širokopásmovou internetovou síť
v aplikacích FTTH. Je to skvělé pro používání aplikací, jako je hlas (VoIP), streamování videa (IPTV), stejně jako procházení internetu. F620 V5 umožňuje připojení 2 telefonů přes konektory RJ-11.

zte zxhn f620 v5, 4x fe gpon ont, gpon onu, terminál gpon, access pointy, 2x pots, bez 1x pots, bez moduły sfp, bez dual band, bez fe 1x, IP adresa.

Rychlý přístup k internetu

Účastnický terminál ZTE F620 V5 poskytuje přístup k vysokorychlostní širokopásmové síti prostřednictvím konektoru GPON, což zaručuje stabilní a efektivní provoz výše uvedených aplikací.

rychlý ethernet, ftth optický síťový terminál, ftth gepon ont 4x fe, bez ont, 4x fe 2x pots ont, 4x fe, ip adresa, zte zxhn f620 v5 gpon onu.

Možnost připojení 2 telefonů

Zařízení nabízí dva konektory RJ-11, díky nimž je možné připojit například telefony
pro soukromé použití a další pro obchodní hovory.

f620 v5 gpon onu, 4x fe 2x pots, nie patchcord, scapcscapc, porty gpon onu optický síťový terminál, ethernetové porty gpon, gpon epon.

Ethernetové konektory

Čtyři vestavěné porty Fast Ethernet v terminálu F620 V5 umožňují připojit několik zařízení bez nutnosti dalších mostů a pracovat s přenosy 100 Mb / s.

f620 v5 ftth gepon, zcela nový, terminál abonencki.

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet portů LAN 4x [10/100M (RJ45)]
PON standard GPON
VoIP porty 2x POTS

Rozhraní GPON
Optický port 1 x rozhraní GPON (SC / APC)
Dosah přenosu 20 km
Přenosová rychlost Stahování: 2,488 Gb / s
Nahrávání: 1,244 Gb / s
Uživatelské webové rozhraní 4 x 10/100/1000 Base-T, poloviční / plný duplex, automatické MDI / MDIX, automatické vyjednávání
2 x rozhraní POTS (VoIP)
Optický modul
Vlnová délka Příjem: 1480-1500 nm
Přenos: 1290-1330 nm
Citlivost přijímače -28 dBm
Optická síla vysílače Od 0,5 dBm do 5 dBm
Fyzikální parametry
Spotřeba energie 7 W.
Rozměry 180 mm x 38 mm x 127 mm
Pracovní podmínky Teplota: 0 ° C až 40 ° C
Vlhkost: 5% až 40%
Hmotnost 260 g
Napájení 12 V DC
Způsob montáže Stání - vodorovné plochy / ke zdi
Náhradní baterie 3 AH / 6 AH (volitelně)
Hlavní rysy
Podporované služby VoIP
Internet
IPTV
GPON 8 x T-CONT
32 x port GEM
VLAN 802.1Q
802.1P
802.1ad
Tabulka MAC adres 1 tis
Funkce L3 DHCP klient / server
Klient DNS
NAT
IPv6 Double stack
DS-Lite
VoIP SIP / H.248
G.711 / G.722 / G.729
T.30 / T.38
Multicast IGMP v1 / v2 snooping / Proxy
MLD v1 snooping
Skupina vícesměrového vysílání na port uživatele 256
QoS Klasifikace toku na základě fyzického portu
MAC adresa
VLAN ID
Úroveň priority VLAN
IP adresa
SP / WRR / SP + WRR
Řízení Lokální web
OMCI
TR069

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Fast Ethernet v ZTE F620 V5?

Standard Fast Ethernet v klientském zařízení ZTE F620 V5 znamená, že každý ethernetový port podporuje rychlost přenosu dat až 100 Mb / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.