Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

F673 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB

KÓD: ZTE F673
35,09 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 2x USB
VoIP porty: 1x POTS
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

ZTE F673 ONU - špičková brána GPON

Terminál F673 ONU poskytuje velmi rychlou a efektivní širokopásmovou internetovou síť v aplikacích FTTH. Je to skvělé pro používání aplikací, jako je hlas (VoIP), streamování videa (IPTV), stejně jako pro procházení internetu. ZTE F673 umožňuje připojení 1 telefonů přes konektory RJ-11.

GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

Konektory

ZTE F673 nabízí 1 POTS konektor, 4 GE s automatickým přizpůsobením a 2 USB. Terminál se vyznačuje vysokou účinností přesměrování, která zajišťuje pohodlné využívání služeb, jako je VoIP, internet nebo streamování HD videa.

GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

Rychlý a stabilní provoz v síti

Kromě Wi-Fi poskytuje terminál F673 4 ethernetová rozhraní ve standardu Gigabit Ethernet, která umožňují kabelové připojení zařízení a zaručují rychlé a stabilní připojení k síti.

GPON F673 ZTE (4x GE + WiFi + 2x USB + POTS)

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 2x USB
VoIP porty 1x POTS

Technické specifikace
Výrobce ZTE
Modelka F673
Port WAN 1 x GPON port
Třída B +
Citlivost přijímače: -27 dBm
Vlnová délka:
- odesílání: 1310 nm
- příjem: 1490 nm
WBF (filtr blokující vlnovou délku)
Soulad se SN nebo ověření hesla (G.984.3)
Obousměrný FEC
SR-DBA a NSR-DBA
LAN porty 4 x Gigabit Ethernet port (RJ-45)
Značky VLAN a jejich odstraňování na základě ethernetových portů
1: 1 VLAN, N: 1 VLAN, transparentní přenos VLAN
QinQ VLAN
Omezit počet známých adres MAC
Rozpoznávání MAC adres
Transparentní přenos paketů IPv6 na vrstvě 2 (L2)
Telefonní port 1 x POTS port (RJ-11)
Minimální REN: 4
G.711 / μ, G.729a / b, G.722 dekódování / kódování
Režim faxu T.30 / T.38 / G.711
DTMF
Tísňová volání (protokol SIP)
USB porty 2 x USB 2.0
Sdílení souborů v síti založené na FTP
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11b / g / n
2 x 2 MIMO
Zisk antény: 2 dBi
WMM
Více SSID
WPS
Funkce
Chytré služby Chytré sdílení Wi-Fi:
- ověření portálu / 802.1x
- Sdílení založené na SoftGRE
Propojení jednoho účtu se 2 porty POTS
Inteligentní korelace Inteligentní zóna pokrytí Wi-Fi
Automatické vyjednávání o SIP / H.248
Libovolný port - jakákoli služba
Rodičovská kontrola
Přesměrování L2 / L3 (IPv4):
- odesílání: 1 G
- stažení: 2 G
Funkce vrstvy 3 PPPoE / statická IP / DHCP
NAT / NAPT
Přesměrování přístavu
ALG, UPnP
DDNS server, DNS server / klient
Duální zásobník IPv6 / IPv4, DS-Lite
Statické / výchozí trasy
Více služeb na jednom portu WAN
QoS Omezení šířky pásma sítě Ethernet
Priorita 802.1p
SP / WRR / SP + WRR
Omezení velikosti vysílaného paketu
Mapování toku na základě VLAN ID, ID portu a / nebo 802.1p
Bezpečnostní SPI firewall
Filtrování MAC / IP / URL
Úspora energie Indikátor režimu úspory energie
Snižuje spotřebu energie, když jsou součásti nečinné v režimu úspory energie
COCv4
Dynamické ukládání
Naplánujte deaktivaci Wi-Fi
Inteligentní O&M Variabilní délka zprávy OMCI
Aktivní / pasivní nesprávná detekce a izolace ONT
Simulace testování PPPoE / DHCP
Emulace telefonního hovoru, test obvodu, test smyčky
Společný O&M IGMP v2 / v3 snooping
MLD v1 / v2 snooping
Rychlý odchod
Překlad štítků VLAN, transparentní přenos, odstranění paketů vícesměrového vysílání při stahování
Limit velikosti paketu IGMP / MLD
Fyzická specifikace
Rozměry 220 mm x 160 mm x 32 mm
Hmotnost 260 g
Pracovní podmínky Teplota: 0 ° C až 40 ° C
Vlhkost: 2% až 95%, nekondenzující
Napájení Vstup: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Výstup: 11-14 V DC, 0,5 A.
Spotřeba energie 7,5 W.
Maximální spotřeba energie 18 W.
Přístavy 4 x Gigabit Ethernet port
1 x POTS telefonní port
1 x GPON port
2 x USB port
LED indikátory NAPÁJENÍ / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Gigabit Ethernet v ZTE F673?

Terminál ZTE F673 je vybaven 4 konektory s podporou Gigabit Ethernet. Každý gigabitový ethernetový port umožňuje přenos dat rychlostí 1 Gb / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.