Huawei EG8145X6 | ONT | WiFi6, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB

KÓD: EG8145X6

Huawei EG8145X6 | ONT | WiFi6, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB

KÓD: EG8145X6
91,98 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
76,02 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11ax
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Počet portů WAN: 1x RJ11
PON standard: GPON
Zobrazit více parametrů
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Moderní Huawei EG8145X6 s podporou Wi-Fi 6

Huawei EG8145X6 ONT je WIFI 6 dvoupásmový terminál, pásmo 5G a 2,4G, v pásmu 5G má IEEE 802.11 WIFI / n / ac / AX a v pásmu 2,4 G má IEEE 802.11 b / g / AX . Má 2 externí antény a je MIMO 2 * 2 v obou pásmech. Optické síťové terminály (ONT) z řady EchoLife EG jsou užitková zařízení v řešeních Huawei FTTH (fiber to housing); umožňují přístup k ultraširokopásmovému připojení pro uživatele z domova nebo malých podniků (SOHO), kteří používají technologii GPON.

HUAWEI EG8145X6 GPON ONT S WIFI6 (4x GE + 1x POTS + 2x USB)

Široká škála funkcí

ONT EG8145X6 z řady EchoLife EG má porty POTS a porty Gigabit Ethernet s auto-negotiací, což umožňuje vysokou efektivitu přenosu. Optimalizace služeb pro budoucnost s řadou Huawei ONT EchoLife HG, která pokrývá tři hlavní kategorie: Bridge, Bridge + Voice a Gateway.

HUAWEI EG8145X6 GPON ONT S WIFI6 (4x GE + 1x POTS + 2x USB)

Chytré zařízení už máte doma!

Huawei EG8145X6 umožňuje naplánovat zapnutí nebo vypnutí Wi-Fi, podporuje portál / 802.1X autentizaci a sdílení zdrojů na základě SoftGRE, což výrazně zvyšuje bezpečnost vašich dat.

HUAWEI EG8145X6 GPON ONT S WIFI6 (4x GE + 1x POTS + 2x USB)

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11ax
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Počet portů WAN 1x RJ11
PON standard GPON
USB port 2x USB
VoIP porty 1x POTS

Základní obecné údaje
Výrobce Huawei
Modelka EG8145X6
Typ ONT GPON z Wi-Fi 6
Parametry rozhraní
Port GPON Třída B+
Citlivost přijímače: -27 dBm
Optický výkon při přetížení: -8 dBm
Vlnová délka: US 1310 nm, DS 1490 nm
Filtr blokující vlnovou délku (WBF) G.984.5
Flexibilní mapování mezi GEM Port a TCONT
GPON: Odpovídá ověření SN nebo hesla definovanému v G.984.3
Obousměrný FEC
SR-DBA a NSR-DBA
Typ B (jednou a dvojím navádění)
Port POTS Maximální hodnota REN: 4
Kódování / dekódování G.711A / μ, G.729a / b a G.722
Faxový režim T.30 / T.38 / G.711
DTMF
Tísňová volání (s protokolem SIP)
Port USB USB 2.0
Síťové úložiště založené na FTP
Sdílení souborů/tisků na základě SAMBA
funkce DLNA
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11 b/g/n/ax (2,4G)
IEEE 802.11 a/n/ac/ax (5G)
2 × 2 MIMO (2,4G)
2 × 2 MIMO (5G)
Zisk antény: 5 dBi
WMM / Více SSID / WPS
2,4G a 5G souběžně
Rychlost vzdušného rozhraní: 574 Mbit/s (2,4G), 2402 Mbit/s (5G)
Beamforming
Ovládání pásem
DL OFDMA
DL MU-MIMO
1024QAM
šířka pásma 160 MHz
WPA3
Port Ethernet VLAN tagy a odstraňování tagů na základě ethernetového portu
Transparentní přenos 1: 1 VLAN, N: 1 VLAN nebo VLAN
QinQ VLAN
Omezení počtu naučených MAC adres
Učení MAC adres
Automaticky adaptivní 10 Mbit/s, 100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s
Vlastnosti produktu
Inteligentní připojení Inteligentní připojení
Chytré pokrytí Wi-Fi
Autonegotiation of SIP / H.248
Jakýkoli port, jakákoli služba
Rodičovská kontrola
Inteligentní služba Plánované vypnutí Wi-Fi
Chytré sdílení Wi-Fi: Portál / ověřování 802.1x; sdílení založené na SoftGRE
Inteligentní provoz a údržba Diagnostika kvality videa IPTV
eMDI
Detekce a izolace nepoctivého ONT od OLT
Emulace spojení, test obvodu a test smyčkové linky
Simulační testování PPPoE / DHCP
emulace WLAN
Společný provoz a provoz OMCI / webové uživatelské rozhraní / TR069
Zprávy OMCI s proměnnou délkou
Zálohování a obnova softwaru se dvěma systémy
Multicast IGMP v2/v3 proxy/snooping
Slídění MLD v1/v2
Bezpečnostní SPI firewall
Filtrování na základě MAC / IP / URL
Úspora energie Indikátor úspory energie
COC V7
QoS Omezení rychlosti ethernetového portu
Priorita 802.1p
SP / WRR / SP + WRR
Omezení přenosové rychlosti paketů vysílání
Funkce vrstvy 3 PPPoE / statická IP / DHCP
NAT / NAPT
Přesměrování portů
ALG, UPnP
DDNS / DNS server / DNS klient
Duální zásobník IPv6 / IPv4, DSLite a IPv6 SPI
Statické / výchozí trasy
Více služeb na jednom WAN portu
Funkce domácí sítě Vizualizace správy domácí sítě
Uživatelem definované přidělení šířky pásma
Optimalizace Wi-Fi a Wi-Fi roaming
Podpora a provoz Wi-Fi sítí
Inteligentní identifikace a ochrana proti rušení
Parametry zařízení
Paměť 128M Flash, 256M RAM
Maximální spotřeba energie 18 W.
Statická spotřeba energie 6 W
Vstup napájecího adaptéru 100-240V AC, 50/60 Hz
Napájení systému 11–14 V DC, 1,5 A
Pracovní teplota 0 °C až 40 °C
Pracovní vlhkost 5% RH až 95% RH (nekondenzující)
Ukazatele Napájení/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS
Váhy Cca 372 g
Rozměry (V x Š x H) (bez externí antény a podložek) 35 mm x 195 mm x 125 mm

PODPORA

Soubory ke stažení

Datový list Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jaký je rozsah optického výkonu ONT?

Rozsah optického výkonu Huawei EG8145X6 s GPON upstream přenosem je od -27 dBm do -8 dBm (třída B +).

Jak obnovit tovární nastavení Huawei EG8145V5?

Pro obnovení továrního nastavení terminálu Huawei EG8145X6 použijte jednu z následujících metod:

1. Vyberte "Systémové nástroje"> obnovit výchozí konfiguraci z hlavní nabídky webové stránky a klikněte na "Obnovit výchozí konfiguraci".
2. Podržením tlačítka RESET déle než 10 sekund restartujete Huawei EG8145X6 a obnovíte tovární nastavení.

Doporučené produkty
91,98 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
76,02 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.6 EUR
10 kg:
12.74 EUR
30 kg:
17.38 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.