Huawei GICF | OLT Uplink Board | 2 x 1,25GE
Huawei GICF | OLT Uplink Board |  2 x 1,25GE

Huawei GICF | OLT Uplink Board | 2 x 1,25GE

KÓD: HUAWEI 5680/5683 GICF BOARD
48,98 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h

O PRODUKTU

Huawei GICF

Huawei GICF je 2portová karta GE uplink optického rozhraní pro systém Huawei MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT. Karta nabízí upstream nebo kaskádové optické porty, které jsou standardně vybaveny dvěma single-mode SFP 1310 nm, dosah 10 km.

Huawei_GICF

Základní principy fungování desky H801GICF

  • Řídicí modul načte deskový software, řídí činnost softwaru a spravuje celou kartu.
  • Konverzní modul podporuje transparentní přenos dat.
  • Napájecí modul dodává energii dalším funkčním modulům desky.
Huawei-GICF

SPECIFIKACE

Přístav GICF
Zásuvný modul Optický modul (SFP)
Elektrický modul (SFP)
Rychlost portu 1,25 Gbit / s
Rozměry (Š x H x V) 25,40 mm x 237,00 x 197,20
Spotřeba energie Statický: 3,9 W.
Maximum: 3,9 W.
Maximální velikost rámečku 2052 bajtů
Když je povolena funkce jumbo frame, lze zpracovat maximálně 9216 bajtů
Rozsah provozních teplot Od -25 ° C do 65 ° C
Vztah mezi optickými / elektrickými moduly GE a deskami Jednokanálový obousměrný optický modul GE
Jednokanálový obousměrný optický modul GE
Jednokanálový obousměrný optický modul GE CWDM
GE elektrický modul
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený