CZ

Huawei H806GPBD | Karta GPON | 8x GPON, Hisense LTE3680M-BC+

KÓD: HUAWEI H806GPBD + LTE3680M-BC+

Huawei H806GPBD | Karta GPON | 8x GPON, Hisense LTE3680M-BC+

KÓD: HUAWEI H806GPBD + LTE3680M-BC+
22526,55 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
18616,99 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem

O produktu

Karta rozhraní Huawei 8-GPON s modulem B + nebo C + SFP

GPBD je 8portová karta rozhraní GPON v Huawei OLT, která poskytuje přístup ke službám GPON z ONT. Karta od Huawei je určena pro systémy Huawei MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT. Podpora rozdělení je 1:128, přenosová rychlost je 2,488 Gbit/s a rychlost příjmu je 1,244 Gbit/s. Typ rozhraní: SC / PC a maximální přenosová vzdálenost je 20 km. Za zmínku stojí vlnová délka včetně vysílání: 1490nm, příjmu: 1310nm.

Specifikace

Aplikace do systému MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT
Podpora rozdělení poměru 1:128
Přenosová rychlost 2,49 Gbit/s
Rychlost příjmu 1,24 Gbit/s
Typ rozhraní SC/PC
Maximální vzdálenost pro nahrávání 20 KM
Přenosová vlnová délka 1490 nm
Přijímací vlnová délka 1310 nm
Dodržování norem ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984.4
C + SFP modul Optické napájení 3 dBm~7 dBm
Citlivost přijímače -32 dBm
22526,55 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
18616,99 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.