Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Huawei HG8040H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s

KÓD: HUAWEI HG8040H
63,37 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Bezdrátové standardy: Žádný
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: Žádný
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

ZAMIENNIKI

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11

HUAWEI

HUAWEI HG8240H

102,54 EUR

O PRODUKTU

Terminál ONT Huawei EchoLife HG8040H

Huawei EchoLife HG8040H je „mostový“ ONT terminál používaný v řešení „All-Optical Access“ společnosti Huawei. Zavádí ultra širokopásmový přístup prostřednictvím technologie GPON. Vysoce výkonné funkce směrování poskytují podporu pro HD datové a video služby a poskytují uživatelům ideální řešení terminálu a rozšíření orientované na budoucnost.

Huawei ECHOLIFE HG8040H GPON ONT 4x GE

Perfektní řešení pro vaši síť

EchoLife HG8040H je terminál GPON ONT společnosti Huawei určený pro vnitřní použití a pro sítě FTTH / FTTB. Má 4 gigabitové porty, což z něj činí ideální řešení pro zákazníky, kteří vyžadují zařízení s více porty LAN.

Huawei HG8040H GPON 1x gpon 4x ge

Charakteristické vlastnosti:

• Port GPON třídy B +

• 4 gigabitové ethernetové porty

• energetická účinnost

• vzdálená správa (OMCI)

• pokročilá funkce řazení QoS

• 1G uplink, 2G downlink

Huawei HG8040H GPON 1x gpon 4x ge

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy Žádný
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port Žádný
VoIP porty Chybí

Technická data
Síťové rozhraní GPON (SC / APC)
Uživatelské rozhraní 4 gigabitové ethernetové porty
Led světla POWER / PON / LOS / LAN
Napájení 11 - 14 V DC, 0,5 A
Vstup napájecího adaptéru 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Průměrná spotřeba energie 4 W.
Maximální spotřeba energie 7,5 wattů
Rozměry 176 x 138,5 x 28 mm
Hmotnost 500 g
Přípustná provozní teplota Od 0 do 40 st. C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH nekondenzující
Port GPON Třída B +

Citlivost příjmu: -27 dB

Vlnová délka: 1310 nm proti proudu, 1490 nm proti proudu

Mapování mezi porty GEM a TCONT

Ověření pomocí SC nebo hesla, G.984.3

Obousměrný FEC

SR-DBA a NSR-DBA
Port Ethernet Značky VLAN založené na portech

1: 1 VLAN, N: 1 VLAN nebo transparentní přenos VLAN

QinQ VLAN

Učení MAC adresy

Místní přepínání / izolace na ethernetový port

Transparentní přenos paketů IPv6 na vrstvě 2
Přesměrování L2 Uplink: 1G

Downlink: 2G
Funkce QoS Limit šířky pásma na port

Priorita 802.1p

SP / WRR / SP + WRR

Limit vysílaných paketů

Mapování na základě VLAN ID, ID portu nebo 802.1p
Řízení Novinky OMCI

Aktivní / pasivní detekce a izolace rouge ONT

Simulační testování PPPoE / DHCP

OMCI / webové uživatelské rozhraní

Software pro zálohování a vrácení

802.1ag Ethernet OAM

Měření a diagnostika optického připojení

Kontrola zpětné smyčky
Bezpečnostní Filtrování MAC adres
Úspora energie Energeticky úsporné LED diody

Snížení spotřeby energie nevyužitými součástmi

COCV4

PODPORA

Datový list Huawei HG8040H EchoLife - ENG Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.