Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Huawei HG8110H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11

KÓD: HUAWEI HG8110H
20,63 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: Žádný
Počet portů LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: Žádný
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

EchoLife HG8110H - optický síťový terminál

EchoLife HG8110H je terminál GPON ONT určený pro vnitřní použití. Použití technologie GPON poskytuje přístup k ultra širokopásmovému připojení jednotlivým uživatelům nebo malým podnikům. Řada EchoLife HG ONT nabízí porty POTS a automaticky sjednané porty Ethernet FE / GE, což umožňuje vysokou účinnost přenosu. Výkonné funkce streamování zaručují skvělé zážitky s videem ve vysokém rozlišení, VoIP a internetovými službami. HG8110H je vybaven portem Gigabit Ethernet a telefonním portem POTS RJ11. Zařízení se vyznačuje vysokým výkonem a adekvátní kontrolou šířky pásma, takže je dobrým řešením pro uživatele, kteří potřebují vysokorychlostní internet.

HG8110H

Hlavní vlastnosti HG8110H

  • 1 port GPON (SC / APC) B +
  • 1 port 10/100/1000 MbE (RJ-45)
  • 1 port POTS (RJ-11)
  • Vysoká efektivita předávání
Složení sady HG8110H

Funkce

  • Plug-and-Play - konfigurace jsou automaticky poskytovány systémem pro správu sítě, uvedení do provozu na místě není nutné
  • Vzdálená diagnostika - Port POTS podporuje testy smyčkových vedení a testy simulace připojení implementací vzdálené detekce chyb
  • Vzdálené aktualizace
  • Monitorování spojení - na základě IEEE 802.1ag Ethernet OAM implementuje detekci spojení end-to-end (E2E) a izolaci sítě
  • Energetická účinnost - systémy SOC integrují moduly PON, hlas, bránu a moduly LSW, což vám umožňuje ušetřit až 25% spotřebované energie

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy Žádný
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port Žádný
VoIP porty 1x POTS

Technická specifikace HG8110H

Rozhraní
GPON Třída B +
Citlivost příjmu: -27 dBm
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
Filtr blokující vlnovou délku (WBF)
Ověření podle definice v G.984.3
Obousměrný FEC
GPON: odpovídá SN nebo heslu
SR-DBA a NSR-DBA
Ethernet 1 port 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Filtrování VLAN
Transparentní přenos VLAN
MŮŽEŠ 1 x port SIP
H.248
Typ konektoru GPON (SC / APC)
Fyzické vlastnosti
Rozměry 134 mm x 115 mm x 27 mm
Hmotnost
Přípustný rozsah provozních teplot Od 0 ° C do 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100-240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11-14 V DC, 1 A
Statická spotřeba energie 3,5 wattů
Maximální spotřeba energie 5,5 wattů
Led světla POWER / PON / LOS / LAN / TEL
Funkce
VLAN Filtrování VLAN
Transparentní přenos VLAN
Multicast
IGMP snooping v1 / v2 / v3
Dynamicky řízené vícesměrové vysílání
Hlasové funkce
Podporované standardy a protokoly: SIP
Podporované hlasové kodeky: G.711A / µ, G.729a / b, G.722
Fax: T.30 / T.38
Bezpečnostní Filtrování MAC adres
IPv6 Transparentní přenos IPv6

PODPORA

Technické specifikace

Technická specifikace HG8180H Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.