Huawei HG8240F | GPON ONT | 4x RJ45 100Mb/s, 2 x RJ11

KÓD: HG8240F

Huawei HG8240F | GPON ONT | 4x RJ45 100Mb/s, 2 x RJ11

KÓD: HG8240F
51,80 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
42,81 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Doporučené produkty
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Terminál ONT Huawei HG8240F

HG8240F je optický síťový terminál (ONT) určený pro domácí uživatele i malé a velké kanceláře. Terminál HG8240F je prvotřídní řešení pro domácnost využívající technologii FTTH. Zařízení poskytuje dva porty POTS, čtyři internetové porty FE. Má vysoce výkonné funkce přesměrování, které vám poskytují skvělý zážitek ze služeb VoIP, internetu a HD videa.

HG8240 F GPON ONT

Na horní straně krytu terminálu je použit přírodní materiál chladiče a optický port má prachotěsný design s pryžovou zátkou. HG8240F je příjemný na pohled a zároveň šetří energii. Může být instalován na stůl nebo na stěnu. Díky technologii Gigabit Passive Optical Network (GPON) poskytuje HG8240F vysokorychlostní datové spojení přes jediné vlákno s uplink 1,244 Gbps a downlink 2,488 Gbps.

HG8240 F GPON ONT

Vlastnosti terminálu HG8240F

  • Třída B + port GPON
  • Zapoj a hraj
  • Vzdálená správa přes OLT
  • Úspora energie
  • Bez WIFI
  • Typ konektoru SC / UPC

SPECIFIKACE

Technická data
Modelka HG8240F
Pracovní teplota 0 °C až +40 °C
Pracovní vlhkost 5% RH až 95% RH (nekondenzující)
Vstup napájecího adaptéru 100-240 V AC, 50/60 Hz
Napájení systému 11-14V DC, 1A
Statická spotřeba energie 5,5 wattu
Maximální spotřeba energie 7,5 W
Porty 4FE + 2 POTS
Typ konektoru SC/UPC
Barva Bílý
51,80 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
42,81 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.66 EUR
10 kg:
12.81 EUR
30 kg:
17.48 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.