Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11

KÓD: HUAWEI HG8240H
102,26 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: Žádný
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: Žádný
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Huawei EchoLife HG8240H 4 GE + 2 POTS GPON ONT

EchoLife HG8240H je terminál interní optické sítě (ONT) určený pro kanceláře a domácí uživatele (SOHO).
Optický síťový terminál (ONT) instalovaný na straně uživatele v řešeních FTTH, využívající technologii GPON, poskytuje přístup k sítím s vysokým přenosem dat v domácnostech i kancelářích.
Terminál HG8240H je vybaven čtyřmi porty GE a dvěma porty POTS. Zaručuje rychlý datový kanál přes optické vlákno s bitovou rychlostí upstream 1,244 Gbit / s a přenosovou rychlostí až 2,488 Gbit / s. Můžete se těšit na vysoce kvalitní služby přenosu dat. Video v HD, vysokorychlostní přístup k internetu a hlasové služby - vše běží hladce a bez problémů.
Ověření terminálu v síti je založeno na sériovém čísle, hesle nebo sériovém čísle + hesle. Konfiguraci a aktualizaci softwaru lze provádět lokálně prostřednictvím grafického rozhraní ve webovém prohlížeči. Je také možná vzdálená správa a aktualizace prostřednictvím OMCI. Instalace a konfigurace terminálu je rychlá a snadná. Stačí jedno kliknutí na NMS v systému správy Huawei. Terminál HG8240H také používá IPv6, podporuje dual stack IPv4 / IPv6 a DS-Lite.

HG8240H

Hlavní vlastnosti HG8240H:

  • 4 gigabitové ethernetové porty
  • 2 telefonní porty (POTS)
  • Zvukové protokoly SIP a H.248
  • směrování vícesměrového vysílání
  • možnost vzdálené a lokální konfigurace (OMCI / grafické rozhraní)
  • Dual stack IPv4 / IPv6
  • NAT, přenos rychlostí 900 Mb / s
zadní HG8240H

Funkce:

  • Plug and play: Konfigurace jsou automaticky poskytovány systémem pro správu sítě, takže není nutné žádné uvedení do provozu na místě.
  • Vzdálená diagnostika: Porty POTS podporují testy smyčky a testy simulace připojení implementací vzdálené lokalizace chyb. Podporuje vzdálené dávkové aktualizace a každou hodinu lze aktualizovat až 2 000 zařízení.
  • Monitorování spojení: OAM Ethernet založený na IEEE 802.1ag, který implementuje end-to-end link discovery (E2E) a izolaci sítě.
  • Úspora energie: Čipy SOC mají vysokou integraci. Každý čip integruje PON, hlas, bránu a LSW moduly s 25% úsporou energie.
kabelové připojení

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy Žádný
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port Žádný
VoIP porty 2x POTS

Technická specifikace HG8240H

Rozhraní
GPON Třída B +
Citlivost příjmu: -27 dBm
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
Ověření podle sériového čísla, hesla nebo sériového čísla + hesla
Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT
Ethernet 4 porty 10/100 / 1000BASE-T (RJ45)
MŮŽEŠ 2 x port SIP
H.248
Typ konektoru GPON (SC / APC)
Fyzické vlastnosti
Rozměry 176 mm x 138,5 mm x 28 mm
Hmotnost 240 g
Přípustná provozní teplota Od 0 do 40 st. C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% - 95% RH, nekondenzující
Příkon 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Napájení systému 11 - 14 V DC, 1 A
Statická spotřeba energie 4 W.
Maximální spotřeba energie 7,8 wattů
Led světla POWER / PON / LOS / LAN / TEL
Funkčnost
Vlastnosti vícesměrového vysílání IGMP Snooping v2 / v3
Dynamicky řízené vícesměrové vysílání
Bezpečnostní Filtrování MAC adres
Ochrana před útoky DoS
Řízení Místní konfigurace a aktualizace softwaru prostřednictvím webového prohlížeče
Automatické poskytování vzdálených služeb, správa zařízení a aktualizace softwaru prostřednictvím OMCI
Informace o optickém modulu
Test smyčky a test obvodu
Inteligentní monitorování
IPv6 Dual stack IPv4 / IPv6
DS-Lite
Ethernetové funkce Filtrování VLAN, transparentní přenos VLAN
VLAN N: 1 agregace
Přepínač VLAN 1: 1

PODPORA

Soubory ke stažení:

Technická specifikace HG8240H Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.