Huawei HG8245 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11,
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Huawei HG8245 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB

Huawei HG8245 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB

KÓD: HUAWEI HG8245 GPON
35,71 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11b
Počet portů LAN: 4x [10/100M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 1x USB
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Huawei HG8245 GPON ONU

HG8245H je klientský terminál ONT, který nabízí 2 telefonní porty, 4 gigabitové ethernetové (LAN) porty, USB
a GPON třídy B +, vestavěný bezdrátový rádiový modul kompatibilní se standardy IEEE 802.11 b / g / n, stejně jako dvě antény se ziskem 2 dBi. Pomocí Wi-Fi je možné vytvořit více SSID.
Terminál je vybaven bezpečnostními funkcemi, jako je firewall a filtrování na základě MAC / UP / URL adres. Použité technologie umožňují minimalizovat množství spotřebované energie, maximální spotřeba energie je pouze 15,5 W. Díky četným funkcím vrstvy 3 a řízení šířky pásma (QoS) je model HG8245 velmi dobrým řešením pro aplikace v sítích FTTH. Představená sada obsahuje napájecí zdroj 12 V, 2 A.

informační LED HG8245
VSTUPY A TLAČÍTKA Hg8245

Hlavní vlastnosti modelu HG8245

  • Port GPON (třída B +) SC / UPC
  • 4 gigabitové ethernetové (LAN) porty
  • 2 POTS (telefonní) porty
  • možnost přenosu bezdrátové sítě, standardy IEEE 802.11b / g / n
  • dvě externí antény, každá se ziskem 2 dBi
  • port USB 2.0
  • četné funkce vrstvy 3, funkce QoS
  • úspora energie
HG8245H GPON ONU (2 POTS + 4GE + 1USB + 1WI-FI)

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,
Počet portů LAN 4x [10/100M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 1x USB
VoIP porty 2x POTS

Technické specifikace

Rozhraní
GPON Třída B +
Citlivost příjmu: -27 dBm
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
Režim zabezpečeného ověřování: SN, heslo nebo heslo SN +
Upstream / downstream FEC
Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Filtrování VLAN
Transparentní přenos VLAN
MŮŽEŠ Protokoly SIP a H.248
Oddělení mediálního toku a signálního proudu
USB 1 port USB 2.0
Schopnost vytvořit síťovou jednotku založenou na FTP
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU 2,4 GHz: IEEE 802.11b / g / n
Vestavěné antény 2 dBi
WPS
Typ konektoru SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 195 mm x 174 mm x 34 mm
Hmotnost (včetně napájecího adaptéru) Asi 550 g
Přípustný rozsah provozních teplot Od 0 ° C do 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100-240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11 14 V DC, 2 A
Statická spotřeba energie 8 W.
Led světla WPS / WLAN / USB / TEL / LAN / INTERNET / PON / POW
Funkčnost
Vlastnosti vícesměrového vysílání IGMP V2 i V3 snooping
IGMP proxy
Funkce řízení Místní správa webu a vzdálená správa pomocí TR069 a OMCI
Optické monitorování výkonu
802.1ag Ethernet OAM
Test smyčky-line portu POT, emulace PPPoE dial-up
Funkce směrování Funkce NAT
Internet, IPTV a VoIP jsou automaticky přiřazeny portům ONT
Virtuální server, spouštění portů, DMZ a DDNS

PODPORA

Uživatelský manuál

EchoLife HG8010 / HG8110 / HG8240 / HG8245 / HG8247 / HG8447 - terminál GPON Ke stažení
Rychlý start Hg8245 Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.