Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Huawei HG8245 | ONT | 1x EPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB

KÓD: HUAWEI HG8245 EPON
45,66 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11nIEEE 802.11gIEEE 802.11b
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: EPON
USB port: 1x USB
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Huawei HG8245 EPON ONU

HG8245H je klientský terminál ONT vyrobený v technologii EPON, který nabízí 2 telefonní porty, 4 gigabitové ethernetové (LAN) porty, USB a EPON třídy B +, vestavěný bezdrátový rádiový modul kompatibilní se standardy IEEE 802.11 b / g / n a dvě antény se ziskem 2 dBi každý. Pomocí Wi-Fi je možné vytvořit více SSID. Terminál je vybaven bezpečnostními funkcemi, jako je firewall a filtrování na základě MAC / UP / URL adres. Použité technologie umožňují minimalizovat množství spotřebované energie, maximální spotřeba energie je pouze 15,5 W. Díky četným funkcím vrstvy 3 a řízení šířky pásma (QoS) je model HG8245 velmi dobrým řešením pro aplikace v sítích FTTH.

Představená sada obsahuje napájecí zdroj 12 V, 2 A.

Informační LED HG8245
Výstupy a tlačítka Hg8245

Hlavní vlastnosti EPON HG8245

  • Port EPON (třída B +) SC / UPC
  • 4 gigabitové ethernetové (LAN) porty
  • 2 POTS (telefonní) porty
  • možnost přenosu bezdrátové sítě, standardy IEEE 802.11b / g / n
  • dvě externí antény, každá se ziskem 2 dBi
  • port USB 2.0
  • četné funkce vrstvy 3, funkce QoS
  • úspora energie

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b,
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard EPON
USB port 1x USB
VoIP porty 2x POTS

Technická specifikace HG8245 EPON

Rozhraní
EPON Třída B +
Citlivost příjmu: -27 dBm
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
Režim zabezpečeného ověřování: SN, heslo nebo heslo SN +
Upstream / downstream FEC
Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Filtrování VLAN
Transparentní přenos VLAN
MŮŽEŠ Dva telefonní porty
Protokoly SIP a H.248
Oddělení mediálního toku a signálního proudu
USB 1 port USB 2.0
Možnost vytvoření síťového disku založeného na FT
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU 2,4 GHz: IEEE 802.11b / g / n
Vestavěné antény 2 dBi
WPS
Typ konektoru SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 195 mm x 174 mm x 34 mm
Hmotnost (včetně napájecího adaptéru) Asi 550 g
Přípustný rozsah provozních teplot Od 0 ° C do 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100-240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11-14 V DC, 2 A
Statická spotřeba energie 8 W.
Led světla WPS / WLAN / USB / TEL / LAN / INTERNET / PON / POW
Funkčnost
Vlastnosti vícesměrového vysílání IGMP V2 i V3 snooping
IGMP proxy
Funkce řízení Místní správa webu a vzdálená správa pomocí TR069 a OMCI
Optické monitorování výkonu
802.1ag Ethernet OAM
Test smyčky-line portu POT, emulace PPPoE dial-up
Funkce směrování Funkce NAT
Internet, IPTV a VoIP jsou automaticky přiřazeny portům ONT
Virtuální server, spouštění portů, DMZ a DDNS

PODPORA

Uživatelský manuál

Rychlý start Hg8245 Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.