Huawei HG8245H | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
Huawei HG8245H | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB

Huawei HG8245H | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB

KÓD: HUAWEI HG8245H
83,55 EUR s DPH
NENÍ SKLADEM
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 1x USB
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Terminál ONT Huawei EchoLife

Huawei EchoLife HG8245H je klientský terminál GPON ONT používaný v sítích FTTH. Má 2 telefonní konektory (POTS-RJ11), 4 gigabitové ethernetové porty, port USB a jeden port GPON B +. Zařízení může také využívat bezdrátový přenos pomocí dvou antén 2dBi. Při použití Wi-Fi lze vytvořit více SSID. Maximální spotřeba energie HG8245H je pouze 15,5 W.

HG8245H gpon him huawei him wifi 4x

Vlastnosti terminálu HG8245H

- port GPON (třída B +)
- 4 gigabitové ethernetové (LAN) porty
- 2 telefonní porty (POTS-RJ11)
- Wi-Fi ve standardu IEEE 802.11b / g / n
- dvě externí antény se ziskem 2 dBi každá
- USB 2.0 port
- Funkce vrstvy 3 a QoS
- energetická účinnost

HG8245H GPON ONT gpon him huawei him wifi 4x

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 1x USB
VoIP porty 2x POTS

Technická data
PO 1 port

Třída B +

Citlivost příjmu: -27 dBm

Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm

WBF

Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT

G.984.3

Oboustranný FEC

SR-DBA a NSR-DBA
Ethernet 4 gigabitové porty

1: 1 VLAN, N: 1 VLAN lub VLAN transparentní přenos

QinQ VLAN

Učení MAC adresy
MŮŽEŠ 2 porty

Maximální REN: 4

G.711A / u, G.729a / ba G.722

T.30 / T.38 / G.711 fax

DTMF

Tísňová volání (prostřednictvím protokolu SIP)
USB 1x USB 2.0

Schopnost vytvořit síťovou jednotku založenou na FTP
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11 b / g / n

2x2 MIMO

2 dBi antény

WMM

Více SSID

WPS
Rozměry 176 x 138,5 x 28 mm (bez antény)
Hmotnost Asi 500 g
Přípustná provozní teplota Od 0 do 40 st. C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH nekondenzující
Příkon 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Napájení systému 11 - 14 V DC, 2 A
Statická spotřeba energie 5 W.
Maximální spotřeba energie 15,5 wattů
Přístavy 2 HRNCE

4 gigabitový porty Ethernet

USB

GPON
Led světla NAPÁJENÍ / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS
Složení stavebnice Zařízení

Napájení 12 V, 2 A.

ethernetový kabel

PODPORA

Datový list Huawei HG8245H ONT - ENG Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený