Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s,
Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 2x USB

Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 2x USB

KÓD: HUAWEI HG8245Q
63,11 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11acIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 2x USB
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Huawei EchoLife HG8245Q GPON ONT

Huawei EchoLife HG8245Q je optický síťový terminál (ONT), který je špičkovou domácí bránou pro řešení FTTH. Použití technologie GPON poskytuje přístup k ultra širokopásmovému internetu pro domácí uživatele a uživatele SOHO. Huawei ONU HG8245Q nabízí dva porty POTS, porty Gigabit Ethernet s automatickou adaptací GE / FE a dvoupásmové Wi-Fi 802.11ac. Díky standardu IEEE 802.11ac a technologii MIMO 3x3 pracuje zařízení na dvou frekvencích, v pásmu 2,4 GHz s rychlostí až 450 Mbit / s a v pásmu 5 GHz s rychlostí až 1300 Mbit / s. Dostupné vysoce výkonné funkce streamování zaručují dokonalý zážitek s VoIP, HD videem a internetovými službami. Huawei ONT HG8245Q je vybaven portem GPON třídy B + SC / UPC. Zařízení používá věžovou skříň.
Předložená sada obsahuje napájecí zdroj 12 V 3 A.

huawei echolife Hg8245Q hrnce usb wifi onu ont gigabitowe porty gpon

Hlavní vlastnosti terminálu ONG GPON HG8245Q

  • 4 gigabitové ethernetové porty
  • 1 telefonní port RJ-11 (POTS)
  • 2 porty USB
  • Dvoupásmová Wi-Fi - 2,4 / 5 GHz AC
  • 3x3 MIMO - až 450 Mbps s 2,4 GHz, až 1300 Mbps s 5 GHz
  • Vestavěné antény 2 dBi
hg8245q Gpon ONU wifi klientský terminál fttx gpon ont huawei echolife

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 2x USB
VoIP porty 2x POTS

Technické specifikace

Rozhraní
GPON Třída B +
Citlivost přijímače: -27 dBm
Vlnové délky: USA 1310 nm, DS 1490 nm
WBF
Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT
GPON: Odpovídá SN nebo ověřování pomocí hesla definované v G.984.3
Obousměrný FEC
SR-DBA a NSR-DBA
Port Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Port POTS Maks. REN: 4
G.711A / μ, G.729a / b i G.722
Kódování / dekódování
Režim faxu T.30 / T.38 / G.711
DTMF
Port USB USB 2.0
Síťové úložiště založené na FTP
Sdílení souborů / tisku na základě SAMBA
DLNA DMS / UPnP AV (server médií)
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11b / g / n (2,4 G)
IEEE 802.11a / n / ac (5G)
3 × 3 MIMO
Anteny o zysku 2 dBi
WMM
Více SSID
WPS
450 Mbit / s (2,4 G)
1300 Mbit / s (5G)
Fyzické vlastnosti
Rozměry 285 mm x 174 mm x 70 mm
Hmotnost ~ 1000 g
Přípustný rozsah provozních teplot 0 ° C až 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100-240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11–14 V DC, 3 A
Statická spotřeba energie 6,5 wattů
Maximální spotřeba energie 26 W.
Led světla POWER / PON / LOS / TEL / LAN / WLAN / WPS / USB
Funkčnost
Inteligentní připojení Chytré pokrytí Wi-Fi
Automatické vyjednávání SIP / H.248
Jakékoli přístavní služby
Rodičovská kontrola
Přesměrování L2 / L3 (IPv4): 1G uplink, 2G downlink
Inteligentní provoz Chytré sdílení Wi-Fi
Ověřování portálu 802.1x
Sdílení založené na SoftGRE
Přidružení jednoho účtu ke dvěma portům POTS
Inteligentní O&M Diagnostika kvality videa IPTV
Zprávy OMCI s proměnnou délkou
Aktivní / pasivní detekce a izolace ONT
Emulace připojení plus test obvodu a test smyčky
Simulační test PPPoE / DHCP
Emulace WLAN
Funkce vrstvy 3 PPPoE / statická IP / DHCP
NAT / NAPT
Přesměrování přístavu
ALG, UPnP
DDNS / DNS server / DNS klient
Duální zásobník IPv6 / IPv4 a DS-Lite
Statické / výchozí trasy
Více služeb na jednom portu WAN
Multicast IGMP v2 / v3 proxy (V300R015C00) / snooping
MLD v1 / v2 snooping
Služby vícesměrového vysílání přes Wi-Fi
QoS Omezení rychlosti ethernetového portu
Priorita 802.1p
SP / WRR / SP + WRR
Omezení rychlosti paketu
Bezpečnostní SPI firewall
Filtrování podle MAC / IP / URL
O&M OMCI / Web UI / TR069
Dvojitý software pro zálohování a obnovení

PODPORA

Technická specifikace Huawei HG8245Q

Směrovač Huawei HG8245Q ONT Combo - technická specifikace Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený