Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

KÓD: HUAWEI HG8247 WITH CATV

Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

KÓD: HUAWEI HG8247 WITH CATV
231,88 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
191,63 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 1x USB
Zobrazit více parametrů
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Terminál ONT Huawei HG8247

Huawei Echo Life HG8247, jedná se o špičkový optický síťový terminál (ONT), který funguje dobře v řešeních Huawei FTTH. Díky použití technologie GPON je přístup k ultrarychlému pásmu poskytován všem domácím uživatelům. EchoLife HG8247 je dodáván se dvěma porty POTS, čtyřmi ethernetovými porty GE / FE s automatickou adaptací, jedním portem CATV a jedním portem Wi-Fi. Terminál Huawei EchoLife poskytuje vynikající kvalitu VoIP a internetových služeb a umožňuje vám pohodlně sledovat filmy v HD kvalitě.

Směrovače HUAWEI HG8247 GPON nastavují výchozí adresu IP pro předávání portů

Aplikace a výhody

Vysoce výkonné přenosové funkce poskytují optimální řešení terminálu a možnosti podpory služeb orientované na budoucnost pro nasazení FTTH. Díky funkci implementované v terminálu ONT HG8247 Plug-and-play je poskytování služeb uživateli snazší, rychlejší a pohodlnější. Rozsáhlá vzdálená diagnostika Huawei EchoLife vám pomůže rychleji lokalizovat poruchu a snížit náklady na údržbu produktu.

Směrovače HUAWEI HG8247 GPON nastavují výchozí přesměrování portů

Vlastnosti EchoLife HG8247

- Port: 2POTS + 4GE + 1USB + 1CATV + WiFi. - Plug-and-play (PnP): Internet, IPTV a VoIP služby lze nasadit jedním kliknutím v NMS a není nutná konfigurace na místě. - Vzdálená diagnostika: Vzdálená lokalizace poruch je realizována pomocí testu smyčky portů POTS, emulace spojení a emulace vytáčeného připojení PPPoE iniciovaného NMS. - Rychlý posun vpřed: Přesměrování rychlosti linky GE ve scénáři mostu a 900 Mbit / s ve scénáři NAT. - Úspora zelené energie: 25% spotřeby energie je ušetřeno díky vysoce integrovanému systému na čipové sadě (SOC), ve kterém je integrován jeden čip s moduly PON, hlasem, bránou a LSW.

huawei hg8247 router předávání portu IP výchozí nastavení

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 1x USB
VoIP porty 2x POTS

Technická data
Přenosová rychlost Rx: 2 488 Gbit / s
Tx: 1 244 Gbit / s
Režim portu Jeden režim
Konektor SC / APC
Maximální dosah 20 km
Střední vlnová délka Tx: 1310 nm
Rx: 1490 nm
Optická síla Tx od 0,5 dBm do 5,0 dBm
Koeficient vyhynutí > 10 dB
Minimální citlivost přijímače -27 dBm
Maximální optický výkon při přetížení -8 dBm
Napájení 100-240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11-14 VDC, 2A
Maximální spotřeba energie 16 W.
Pracovní teplota 0 ° C - 40 ° C
Vlhkost prostředí 5% - 95% (bez kondenzace)
Rozměry 268 mm x 213 mm x 34 mm
Hmotnost (včetně napájecího adaptéru) asi 800 g

PODPORA

Produkt Ops Huawei EchoLife HG8247 - ENG Ke stažení
Doporučené produkty
231,88 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
191,63 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.