Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Huawei HG8247H | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

KÓD: HUAWEI HG8247H
49,73 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 1x USB
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Terminál kliencki GPON ONT Huawei Echolife HG8247H, 1 x GPON, 4 x GE, 1 x CATV, 2 x POTS, 1 x USB, WiFi

Huawei Echolife HG8247H je předplatitelský terminál typu ONT GPON s porty CATV, USB, POTS a WiFi. Je to ideální řešení pro sítě FTTH. Má 4 x RJ45 1000Mbs porty, 2 x RJ11 (2 x POTS), 1 x USB a GPON port s prvotřídní B +. Produkt také umožňuje používat velmi pohodlný bezdrátový přenos pomocí dvou antén se ziskem 2 dBi. Tento moderní klientský terminál ONU využívá technologii IEEE 802.11b / g / n, 2 × 2 MIMO WiFi. To vám umožní dosáhnout 300 Mb / s bezdrátové šířky pásma. Terminál používá kódování / dekódování G.711A / u, G.729a / ba G.722, stejně jako T.30, T.38 a G.711 pro režim faxu. Pro přenos zvuku používá protokoly SIP a H.248.

echolife Gpon ONU HG8247H router Gigabitový ethernetový port CATV 2x POTS - ONT duální režim FTTH
HG8247H přední panel

Směrovač Huawei hg8247h - univerzální funkce

Nabízený klientský terminál Huawei je vybaven řadou funkcí pro správu a směrování. Podporuje směrování vícesměrového vysílání IGMP Snooping / proxy v2 / v3, MDL Snooping v1 / v2 přes WiFi. Používá NAT / NAPT, PPPoE, DHCP a statickou IP. Může pracovat podle protokolu IPv6 a používat duální zásobník IPv4 / IPv6 a DS-Lite. Huawei ONU Echolife HG8247H je také vybaven pokročilou funkcí QoS a vestavěným SIP firewallem. Nabízí také filtrování MAC / IP / URL. Poskytuje dynamickou úsporu energie - indikátor úspory energie. Je možné přidružit jeden účet ke dvěma portům POTS zařízení. Výrobce navíc router vybavil inteligentním systémem rodičovské kontroly.

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 1x USB
VoIP porty 2x POTS

Technická specifikace - Huawei HG8247H Gpon onu router WiFi předplatitelský terminál

Rozhraní
Port GPON Třída B +
Citlivost příjmu: -27 dBm
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
Režim zabezpečeného ověřování: SN, heslo nebo heslo SN +
Upstream / downstream FEC
Ethernetový port 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ45)
Filtrování VLAN
Transparentní přenos VLAN
CATV port Šířka pásma 54-870 MHz
Výstupní odpor 75 ohmů
Port POTS Dva telefonní porty
Protokoly SIP a H.248
Oddělení mediálního toku a signálního proudu
USB port 1 port USB 2.0
Možnost vytvoření síťového disku založeného na FT
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11 b / g / n
2 x 2 MIMO
Zisk antény: 2 x 2 dBi anténa
WMM
Více SSID
WPS
Rychlost rádiového rozhraní: 300 Mb / s
Typ konektoru 1x SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 220 mm x 160 mm x 32 mm
Hmotnost asi 400 g
Přípustná provozní teplota Od 0 do 40 st.C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH nekondenzující
Příkon 100 - 240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11 - 14 V DC, 2 A
Statická spotřeba energie 7,5 W
Led světla NAPÁJENÍ / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS / CATV
Funkčnost
Vlastnosti vícesměrového vysílání IGMP V2 a V3 snooping
IGMP proxy
Multicast služby přes Wi-Fi
Funkce řízení OMCI / Web UI / TR069
Software se dvěma systémy
zálohování a vrácení zpět
Funkce směrování Funkce NAT
Internet, IPTV a VoIP jsou automaticky přiřazeny portům ONT
Virtuální server, spouštění portů, DMZ a DDNS

PODPORA

Technické specifikace

Technická specifikace HG8247H Ke stažení

Pokyny pro změnu hesla správce na směrovačích Huawei

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.