Huawei HG8310 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s
Huawei HG8310 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s

Huawei HG8310 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KÓD: HUAWEI HG8310 EPON
17,13 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: Žádný
Počet portů LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: EPON
USB port: Žádný
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Huawei EchoLife HG8310M EPON - terminál ONU

Huawei EchoLife HG8310M je terminál ONU od renomované společnosti Huawei používaný v sítích FTTx v řešeních EPON. Jeho malé rozměry při zachování vysoké účinnosti dělají
to je skvělé klientské zařízení. Nabízí jeden port Gigabit Ethernet a konektor EPON 1,25 Gb / s - SC / UPC. Zařízení zabírá málo místa, vyznačuje se velmi malými rozměry, což usnadňuje montáž nebo nastavení u zákazníka. Vysoká účinnost přepínání a velmi vysoká šířka pásma splňují i ty nejnáročnější požadavky. Napájení je zajištěno prostřednictvím napájecího zdroje 12 V 0,5 A.

Varování!
Zařízení je vybaveno modrým portem EPON - SC / UPC.

8310 m Epon

Hlavní rysy

  • 1 port EPON 1,25 Gb / s - SC / UPC
  • 1 gigabitový port Ethernet
  • Zapoj a hraj
  • integrovaný server DHCP pro automatické přidělování IP adres
  • integrovaná podpora dynamického DNS (DDNS) a podpora služby No-IP
  • podpora funkcí přesměrování portů, DMZ a brány firewall
  • rychlá a snadná instalace a konfigurace
  • vzdálená správa, konfigurace a diagnostika
  • Napájení 12 V 0,5 A plus adaptér EU
typy konektorů epon 8310m
Složení sady HG8310M Epon

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy Žádný
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard EPON
USB port Žádný
VoIP porty Chybí

Technické specifikace

Rozhraní
EPON 1 port, třída B +
Citlivost příjmu: ~ -27 dBm
Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
GPON: Odpovídá SN nebo ověřování pomocí hesla definované v G.984.3
Obousměrný FEC
SR-DBA a NSR-DBA
Ethernet 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Učení MAC adres
Transparentní přenos paketů IPv6 na úrovni vrstvy 2
QinQ VLAN
Typ konektoru SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 82 mm x 90 mm x 27 mm
Hmotnost
Přípustný rozsah provozních teplot Od 0 ° C do 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100-240 V AC, 50-60 Hz
Průměrná spotřeba energie 2 W.
Maximální spotřeba energie 3 W.
Led světla POWER / PON / LOS / LAN
Složení stavebnice Zařízení Huawei HG8310M
Napájení DC 12 V, 0,5 A.

PODPORA

Katalogová karta

Anglický manuál Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený