Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Huawei HG8310 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KÓD: HUAWEI HG8310 GPON
28,67 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Bezdrátové standardy: Žádný
Počet portů LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: Žádný
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

ZAMIENNIKI

O PRODUKTU

Kompaktní terminál Huawei HG8310 GPON

Optický terminál Huawei HG8310 GPON je zařízení navržené pro použití v sítích FTTx. Použití gigabitového ethernetového portu umožňuje plné využití datového přenosu prostřednictvím optického připojení. Díky malým rozměrům při zachování vysoké šířky pásma a vysoké účinnosti připojení je Huawei HG8310 GPON vynikajícím klientským zařízením, které splní očekávání i velmi náročného uživatele.

Klíčové vlastnosti Huawei Echolife

  • 1 port GPON SC / UPC
  • 1 gigabitový port Ethernet
  • Plug-and-Play (PnP)
  • Rychlá a jednoduchá instalace a konfigurace
  • Vzdálená správa, konfigurace a diagnostika

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy Žádný
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port Žádný
VoIP porty Chybí

Rozhraní
GPON 1 port třídy C +
Citlivost příjmu: ~ -27 dBm
Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
GPON: Odpovídá SN nebo ověřování pomocí hesla definované v G.984.3
Obousměrný FEC
SR-DBA a NSR-DBA
Ethernet 10/100/1000 BASE-T 1 x RJ-45
Učení MAC adres
Transparentní přenos paketů IPv6 na úrovni vrstvy 2
QinQ VLAN
Typ konektoru SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 82 mm x 90 mm x 27 mm
Hmotnost
Přípustný rozsah provozních teplot Od 0 ° C do 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100-240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11-14 V DC, 0,5 A
Průměrná spotřeba energie 2 W.
Maximální spotřeba energie 3 W.
Led světla POWER / PON / LOS / LAN
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.