Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KÓD: HUAWEI HG8310M GPON

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KÓD: HUAWEI HG8310M GPON
20,44 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
16,89 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Bezdrátové standardy: Žádný
Počet portů LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: Žádný
Zobrazit více parametrů
Doporučené produkty
Doporučeno příslušenství
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Huawei EchoLife HG8310M - malý terminál ONU

Huawei EchoLife HG8310M je terminál ONU od renomované společnosti Huawei používaný v sítích FTTx. Jeho malé rozměry při zachování vysoké účinnosti z něj činí vynikající klientské zařízení. Má jeden port Gigabit Ethernet a modrý port GPON s konektorem SC / UPC. Malá velikost usnadňuje sestavení zařízení a jeho nastavení u zákazníka. Terminál nabízí vysoký spínací výkon a velmi vysokou propustnost, splňující i ty nejvyšší požadavky. Vybaveno napájením 12V 0,5A.

hg8310m

Hlavní rysy:

  • 1 port GPON SC / UPC
  • 1 gigabitový port Ethernet
  • Zapoj a hraj
  • Integrovaný server DHCP pro automatické přidělování adres IP
  • Integrovaná podpora dynamického DNS (DDNS) a podpora služby No-IP
  • Podpora přesměrování portů, DMZ, firewall
  • Rychlá a jednoduchá instalace a konfigurace
  • Vzdálená správa, konfigurace a diagnostika
  • Napájení 12 V 0,5 A plus adaptér EU
přední panel HG8310m
hlavní body hg8310m

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy Žádný
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port Žádný
VoIP porty Chybí

Technická specifikace HG8310M

Rozhraní
GPON 1 port třídy C +
Citlivost příjmu: ~ -27 dBm
Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
GPON: Odpovídá SN nebo ověřování pomocí hesla definované v G.984.3
Obousměrný FEC
SR-DBA a NSR-DBA
Ethernet 10/100 / 1000BASE-T (RJ45)
Učení MAC adres
Transparentní přenos paketů IPv6 na úrovni vrstvy 2
QinQ VLAN
Typ konektoru SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 82 x 90 x 27 mm
Hmotnost <500 g
Přípustná provozní teplota Od 0 ° do 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Napájení systému 11 - 14 V DC, 0,5 A
Průměrná spotřeba energie 2 W.
Maximální spotřeba energie 3 W.
Led světla POWER / PON / LOS / LAN
Složení stavebnice Zařízení Huawei HG8310M
Napájení DC 12 V, 0,5 A.

PODPORA

Katalogová karta

Anglický manuál Ke stažení
20,44 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
16,89 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.