CZ

Huawei HG8326R | ONT | EchoLife, WiFi, 1x GPON, 2x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11

KÓD: HUAWEI HG8326R ECHOLIFE

Huawei HG8326R | ONT | EchoLife, WiFi, 1x GPON, 2x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11

KÓD: HUAWEI HG8326R ECHOLIFE
1310,81 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1083,31 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Počet portů LAN: 2x [10/100M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: Žádný
Zobrazit více parametrů

O produktu

Terminál optické sítě EchoLife HG8326R

EchoLife HG8326R, optický síťový terminál (ONT), je špičková domácí brána Huawei v řešení FTTH. Díky použití technologie GPON poskytuje ultraširokopásmový přístup pro domácí a SOHO uživatele. HG8326R poskytuje jeden port POTS, dva porty Ethernet s automatickou adaptací FE a jeden port Wi-Fi. HG8326R má vysoce výkonné možnosti směrování pro poskytování vynikajících služeb VoIP, internetu a videa ve vysokém rozlišení.

Internetové a IPTV služby lze implementovat jedním kliknutím na NMS a není nutná žádná konfigurace na místě. Vzdálená detekce závad je zajištěna přesným umístěním napájecích a sjezdových kabelů a také identifikací softwarových a hardwarových problémů. Vysoce výkonná funkce přesměrování poskytuje optimální terminálové řešení a možnosti budoucího zpracování služeb pro nasazení FTTH.

Specifikace

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Počet portů LAN 2x [10/100M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port Žádný
VoIP porty 1x POTS

Technická data
Modelka HG8326R
Typ Vláknový adaptér a konektory, UPC
Typ konektoru SC/UPC SC/APC
Síť Bezdrátová LAN, Kabelová LAN, Wifi
aplikace Síť FTTH, FTTB, FTTX
Napájení 12V
Porty 1 x GE
2 x FE
1 x hrnce
Barva Bílý
1310,81 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1083,31 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.