Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s

Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s

KÓD: HG8540M (1GE+3FE)
15,59 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Bezdrátové standardy: Žádný
PON standard: GPON
USB port: Žádný
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Huawei HG8540M - klientský terminál GPON ONT

HG8540M je optický síťový terminál (ONT) a špičkový domácí most v řešení FTTH.
Díky použití technologie GPON poskytuje domácím a SOHO uživatelům přístup k ultra širokopásmovému internetu. Zařízení je vybaveno porty GPON SC / UPC, 1 portem Gigabit Ethernet, 3 porty Fast Ethernet. Terminál nabízí vysoce výkonné funkce předávání pro dokonalý zážitek při používání služeb VoIP, internetu a HD videa. HG8540M zaručuje ideální řešení terminálu a funkce podpory služeb orientované na budoucnost pro nasazení FTTH.

přední HG8540M

Hlavní vlastnosti modelu HG8540M

  • Terminál GPON ONT
  • port GPON SC / UPC
  • 1 port gigabitový ethernet
  • 3 porty Fast Ethernet
HG8540M vzadu

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy Žádný
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
PON standard GPON
USB port Žádný
VoIP porty Chybí

Technické specifikace

Rozhraní
GPON Třída: B +
Provozní vlnová délka: DS 1490 nm, USA 1310 nm
Citlivost přijímače: -27 dBm
Ethernet 1 port GPON (SC / UPC)
1 port 10/100/1000 MbE (RJ-45)
3 porty 10/100 MbE (RJ-45)
Typ konektoru GPON (SC / UPC)
Fyzické vlastnosti
Rozměry 30 mm x 156 mm x 125 mm
Hmotnost
Přípustný rozsah provozních teplot Od 0 ° C do 40 ° C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% -95% RH, nekondenzující
Příkon 100-240 V AC, 50-60 Hz
Napájení systému 11 až 14 V DC. 0,5 A
Statická spotřeba energie 6 W.
Maximální spotřeba energie 9,2 wattů
Led světla POWER / PON / LOST / LAN
Funkce
VLAN Filtrování VLAN, transparentní přenos VLAN
Multicast IGMP snooping: v1 / v2 / v3
IGMP Proxy
Dynamicky řízené vícesměrové vysílání
Bezpečnostní Filtrování MAC adres
IPv6 Dual stack IPv6 / IPv4 i DS-Lite

PODPORA

Technická specifikace HG8540M Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.