Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

KÓD: HUAWEI HS8145V GPON
58,03 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h

O PRODUKTU

Huawei HS8145V - klientský terminál GPON ONU pro domácí síť

Huawei HS8145V je terminál GPON (ONT - Optical Network Terminal), navržený jako ideální zařízení pro domácí síť (HGU - Home Gateway Unit), který se používá v sítích FTTH. Tato brána podporuje funkčnost vrstvy 3, která usnadňuje vytváření inteligentní domácí sítě. Poskytuje také uživateli přístup ke všem službám Triple-play (internet, telefonování VoIP, IPTV). Huawei HS8145V má 4 gigabitové ethernetové porty, 1 telefonní port (1x POTS) a 1x USB. HS 8145V je vybaven vestavěným bezdrátovým rádiem Wi-Fi pracujícím v pásmech bezdrátového přenosu 2,4 a 5 GHz současně (duální pásmo). Podporuje moderní AC standard a technologii dualchain 2x2 MIMO, maximální teoretická přenosová šířka pásma je až 300 Mb / s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb / s v pásmu 5 GHz. Zařízení má dvě externí antény, každá se ziskem 2 dBi. Sada obsahuje napájecí zdroj DC 12V 1,5A s evropskou zástrčkou.

Diagram využití terminálu optické sítě ve scénáři FTTH

Hlavní vlastnosti - Huawei hs8145v ONT GPON ONU terminál

  • terminál GPON ONT klasa B +
  • optický konektor GPON SC / UPC port
  • 4 gigabitové porty Ethernet LAN RJ-45 10/100/1000 Mb / s
  • 1x USB
  • 1 POTS telefonní port (1x POTS RJ11)
  • Wi-Fi síťový přenos ve dvou pásmech 2,4 GHz a 5 GHz AC (dual band)
  • podporuje moderní AC standard a technologii 2x2 navzdory dualchain
  • 2 dBi externí antény
  • maximální teoretická přenosová šířka pásma je až 300 Mb / s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb / s v pásmu 5 GHz
Popis portu HS8145V

Pověření Huawei ONT

  • IP: 192.168.100.1
  • Přihlášení: telecomadmin
  • Heslo: admintelecom

SPECIFIKACE

Specifikace HS8145V GPON ONU

Rozhraní
GPON 1 port třídy B +
Citlivost příjmu: ~ -28 dBm
Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ45)
MŮŽEŠ 1 port SIP
H.248
USB 1 port USB 2.0
Schopnost vytvořit síťovou jednotku založenou na FTP
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11 a / ac / b / g / n
2,4 GHz 2 x 2 MIMO 802.11b / g / n
5 GHz 2 x 3 MIMO 802.11a / n / ac
2 x 2 MIMO
2 dBi antény
WPS
Typ konektoru SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 270 x 90 x 60 mm (bez antény)
Hmotnost 650 g
Přípustná provozní teplota Od 0 st. udělat 40 st. C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% - 95% RH nekondenzující
Příkon 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Napájení systému 11 - 14 V DC, 1 A
Statická spotřeba energie 4,5 W.
Maximální spotřeba energie 12 palců
Led světla NAPÁJENÍ / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS
Složení stavebnice Zařízení Huawei HS8145V
Napájení DC 12V, 2A
Propojovací kabel RJ45-RJ45
Funkčnost
Propustnost vrstvy L2 200 Mbit / s po proudu (s pakety libovolné délky)
200 Mbit / s proti proudu (s pakety libovolné délky)
Propustnost vrstvy IPv4 L3 2 Gbit po proudu (s pakety libovolné délky)
1 Gbit proti proudu (s pakety libovolné délky)
Propustnost vrstvy IPv6 L3 2 Gbit po proudu (s pakety libovolné délky)
1 Gbit proti proudu (s pakety libovolné délky)
Způsob konfigurace NMS, Web nebo TR069

PODPORA

Firmware pro Huawei Hs8145V

Firmware 118 do 8145V.zip Ke stažení
8145V R017 S125.bin Ke stažení
8145V R018 S100.bin Ke stažení
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.