Huawei HS8145V5 | ONT | AC1200, Dual Band, 1x EPON, 4x RJ45 100
Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Huawei HS8145V5 | ONT | AC1200, Dual Band, 1x EPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

Huawei HS8145V5 | ONT | AC1200, Dual Band, 1x EPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

KÓD: HUAWEI HS8145V5 EPON
46,24 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.48 EUR
inventory_2 10 kg: 10.42 EUR
inventory_2 30 kg: 14.21 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM

O PRODUKTU

Terminál optické sítě Huawei HS8145V5 EPON

Huawei HS8145V5 je optický síťový terminál (ONT) pracující v technologii EPON. HS8145V5 je ultra širokopásmový přístup pro domácí uživatele SOHO. Je to vynikající řešení a ukazuje směr, kterým se budou služby implementující technologii FTTH v budoucnu ubírat. Terminál je vybaven čtyřmi gigabitovými ethernetovými porty, 1 telefonním portem (POTS) a 1 portem USB. HS8145V5 EPON má vestavěné bezdrátové rádio Wi-Fi, které pracuje současně v pásmech 2,4 a 5 GHz. Podporuje moderní AC standard a technologii 2 x 2 MIMO (dual-chain), teoretická maximální šířka pásma přenosu je až 300 Mb / s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb / s v pásmu 5 GHz. Zařízení má dvě externí antény, každá se ziskem 2 dBi. Sada obsahuje napájecí zdroj DC 12V 1,5A s evropskou zástrčkou.

0epon.png

Hlavní funkce ONT

  • terminál EPON ONT třída B +
  • optický konektor EPON SC / UPC port
  • 4 Gigabitowe porty Ethernet LAN RJ-45 10/100/1000 mb / s
  • 1 port USB
  • 1 telefonní port (POTS RJ11)
  • Síťové přenosy Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz a standardu 5 GHz AC
  • podpora standardu IEEE 802.11ac
  • 2 x anténa dBi
0lan.JPG

SPECIFIKACE

Rozhraní
EPON 1 port třídy B +
Citlivost příjmu: ~ -28 dBm
Flexibilní mapování mezi portem GEM a TCONT
Vlnová délka: USA 1310 nm, DS 1490 nm
Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE - T (RJ45)
MŮŽEŠ 1 port USB 2.0
Schopnost vytvořit síťovou jednotku založenou na FTP
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11 a / ac / b / g / n
2,4 GHz 2 x 2 MIMO 802.11 b / g / n
5 GHz 2 x 3 MIMO 802.11 a / n / ac
2 x 2 MIMO
2 dBi antény
WPS
Typ konektoru SC / UPC
Fyzické vlastnosti
Rozměry 270 x 90 x 60 mm (bez antény)
Hmotnost 650 g
Přípustná provozní teplota Od 0 do 40 st. C
Přípustná vlhkost vzduchu 5% - 95% RH nekondenzující
Příkon 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Napájení systému 11 - 14 V DC, 1 A
Statická spotřeba energie 4,5 W.
Maximální spotřeba energie 12 palců
Led světla NAPÁJENÍ / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS
Složení stavebnice Zařízení Huawei HS8145V5
Napájení DC 12V, 2A
Propojovací kabel RJ45-RJ45
Funkčnost
Způsob konfigurace NMS, Web nebo TR069
Propustnost vrstvy L2 200 Mbit / s po proudu (s pakety libovolné délky)
200 Mbit / s proti proudu (s pakety libovolné délky)
Propustnost vrstvy IPv4 L3 2 Gbit po proudu (s pakety libovolné délky)
1 Gbit proti proudu (s pakety libovolné délky)
Propustnost vrstvy IPv6 L3 2 Gbit po proudu (s pakety libovolné délky)
1 Gbit proti proudu (s pakety libovolné délky)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Podporuje Huawei HS8145V5 technologii PoE (Mohu napájet fotoaparát z routeru)?

Huawei HS8145V5 bohužel nepodporuje technologii PoE. K napájení kamery, IP telefonu - musíte použít další PoE adaptér.

Jak nakonfigurovat Huawei HS8145V5?

Chcete-li nakonfigurovat Huawei HS8145V5, musíte přejít do prohlížeče, přes webové rozhraní na adrese 192.168.100.1, zadat přihlašovací jméno: telecomadmin a heslo: admintelecom a poté provést konfiguraci.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.