MikroTik CWDM-MUX8A | Splitter optický | MUX - DEMUX, 8 portů

KÓD: CWDM-MUX8A / EAN: 5903148916842

MikroTik CWDM-MUX8A | Splitter optický | MUX - DEMUX, 8 portů

KÓD: CWDM-MUX8A / EAN: 5903148916842
358,35 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
296,15 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Počet koncovek splitteru: 1x8
Barva: Černá
Oboustranný: Ano
Počet konektorů: 8
Zobrazit více parametrů
Doporučené produkty
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Rozdělovač optických vláken MikroTik CWDM-MUX8A

MikroTik CWDM-MUX8A je pasivní jednotka MUX / DEMUX, která umožňuje připojení až osmi optických vláken, což zjednodušuje vytváření instalací z optických vláken na velké vzdálenosti a výrazně snižuje náklady, protože místo osmi dlouhých optických linek stačí jedna. Technologie Coarse Wavelength-Division Multiplexing (CWDM) nabízí řešení, které zvyšuje kapacitu vaší stávající optické infrastruktury pomocí více kanálů / vlnových délek na stejné optické kabeláži a snižuje náklady na nasazení nového vlákna.

MikroTik CWDM-MUX8A

Rychlé a nákladově efektivní řešení

Pomocí jediného optického kabelu lze vytvořit až osm nezávislých SFP + linek s rychlostí 1,25 Gb / s (až 40 km) nebo 10 Gb / s, což je cenově dostupnější alternativa k instalaci více vláken nebo dalších leasingů vlákna. Je dokonce možné používat moduly 1,25 Gbps i 10 Gbps současně.

MikroTik CWDM-MUX8A

Výhody technologie CWDM

  • Snižte náklady na údržbu a instalaci zařízení
  • Snížení nákladů na spotřebu elektřiny
  • Škálovatelné a jednodušší implementace služeb optického kanálu
  • Zvyšování účinnosti stávající sítě z optických vláken

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet koncovek splitteru 1x8
Barva Černá
Oboustranný Ano
Počet konektorů 8
Počet kusů v balení 1
Technologie splitteru CWDM
Typ pouzdra splitteru Ocelová trubka

Základní technické parametry
Kód produktu CWDM-MUX8A
Domovní materiál Hliník

PODPORA

Soubory ke stažení:

Brožura (ENG) Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Který modul mám použít - SFP nebo SFP +?

Zkontrolujte, zda jsou porty v zařízení porty SFP nebo SFP +, které mohou běžet rychlostí 10 Gb / s. Pak musíte zvolit kabel z optických vláken. Single-mode fiber se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimode fiber se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ-45?

Moduly SFP RJ-45 umožňují připojení ethernetových kabelů k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky vybavené portem RJ-45.

S jakými zařízeními je vložka S + RJ-10 kompatibilní?

Modul je kompatibilní se zařízeními jako CCR1072-1G-8S +, CCR1036 series, CCR1016-12S-1S +, CCR1009 series, CRS317-1G-16S + RM, CRS210-8G-2S + IN, CRS212-1G-10S- 1S + IN, řada CRS326 / CSS326.

358,35 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
296,15 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.