MikroTik Q+DA0001 | Kabel DAC QSFP+ | 40Gb/s, 1m
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
MikroTik Q+DA0001 | Kabel DAC QSFP+ | 40Gb/s, 1m

MikroTik Q+DA0001 | Kabel DAC QSFP+ | 40Gb/s, 1m

KÓD: Q+DA0001 / EAN: 5903148915746
23,12 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM

O PRODUKTU

MikroTik Q + DA0001

Kabel Direct Attach se používá k připojení zařízení se zásuvkou QSFP +, například CRS326-24S + 2Q + RM. Kabel lze použít v zařízeních umístěných v jedné kabelové skříni, aniž byste museli používat vložky z optických vláken a propojovací kabel. Délka kabelu je 1 metr a maximální šířka pásma přenosu dosahuje 40 Gb / s.

1

SPECIFIKACE

Základní technické parametry
Kód produktu Q + DA0001
Délka kabelu 1 metr
Konektor QSFP + do QSFP +
Rychlost přenosu dat 40 Gb / s
Rozsah testované teploty okolí Od 0 ° C do 70 ° C
Materiál vnějšího pláště PVC
Čára AWG 30

PODPORA

Soubory ke stažení:

Brožur Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimode se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ-45?

Moduly SFP RJ-45 umožňují připojení ethernetových kabelů k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky vybavené portem RJ-45.

Co znamená SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.