Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN | Router WiFi | Dual Band 1733Mb/s, 10x RJ45 1000Mb/s, 1x SFP+

KÓD: RB4011IGS+5HACQ2HND-IN / EAN: 4752224002693

Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN | Router WiFi | Dual Band 1733Mb/s, 10x RJ45 1000Mb/s, 1x SFP+

KÓD: RB4011IGS+5HACQ2HND-IN / EAN: 4752224002693
236,54 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
195,48 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11ac
Maximální rychlost bezdrátového přenosu: 1750 Mb/s
Počet portů LAN: 10x [10/100/1000M (RJ45)]
Zobrazit více parametrů
Doporučené produkty
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Mikrotik Routerboard RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN

Směrovač RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN je bezdrátový směrovač, který používá neuvěřitelně výkonný čtyřjádrový čip Cortex A15 z laboratoře společnosti Annapurna společnosti Amazon, stejně jako náš další RB1100AHx4 třídy carrier. Router pracuje v technologiích 2x2 MIMO pro frekvenci 2,4 GHz a 4x4 MIMO pro frekvenci 5 GHz. CPU podporuje hardwarovou akceleraci IPsec. Má 1 GB RAM, takže si snadno poradí s jakoukoli úlohou, která byla nakonfigurována v systému RouterOS. Celá tato síla je obsažena v kompaktním černém kovovém krytu s matným povrchem.

Mikrotik Routerboard RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN

Vysoká propustnost

Představený routerboard je dvoupásmové čtyřřetězcové zařízení s podporovanou datovou kapacitou až 1733 Mbps, pracující na frekvenci 5 GHz. Je kompatibilní se staršími zařízeními a má dvouřetězcové rozhraní 2 GHz. Bezdrátový router má velké externí antény s 360stupňovým pokrytím. Deset ethernetových portů zaručuje šířku pásma 1 Gb / s, zatímco port SFP + poskytuje volitelné připojení 10 Gb / s prostřednictvím modulu SFP + (modul není součástí dodávky).

Model WiFi
Mikrotik Routerboard RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN
Mikrotik Routerboard RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN blokové schéma
Výsledky testu routeru Mikrotik RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN

Nejdůležitější vlastnosti:

  • 10 portů Gigabit Ethernet
  • 1 GB RAM
  • 1 slot SFP +
  • Systémový směrovač úrovně 5
  • Maximální teoretická propustnost Wi-Fi: 300 Mb / s (2,4 GHz) a 1700 Mb / s (5 GHz)
  • Technologie 2x2 MIMO pro 2,4 GHz a 4x4 MIMO pro 5 GHz
  • Protokoly 802.11 b / g / na 802.11 a / n / ac
  • Bezdrátový router pracující současně v pásmech 2,4 a 5 GHz
  • Přepněte čip RTL8367SB
  • Čtyřjádrový procesor AL21400, taktovaný na 1,4 GHz

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11ac
LAN standard Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Maximální rychlost bezdrátového přenosu 1750 Mb/s
Počet portů LAN 10x [10/100/1000M (RJ45)]
Provozní frekvence Dual Band (2.4GHz, 5GHz)
Barva Black
Druh napájení zařízení Passive PoE, Vstupní: 110 až 240 V AC, 50/60 Hz,
Hloubka 120
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN 1733
Model procesoru Annapurna Labs Alpine AL21400
Napájecí konektor Y
Paměť RAM 1GB
Počet antén 4
Počet jader procesoru 4
Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Y
Použití Uvnitř
Přenosová rychlost sítě Ethernet 10,100,1000
Připojení na síť Ethernet Y
Spotřeba elektrické energie 26
Standardy Wi-Fi 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11ad,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Šířka 228
Takt procesoru 1400
Typ antén Externí
Typ antény External
Typ MIMO MU-MIMO 4x4
Typ produktu Tabletop router
Typ rozhraní ethernetu LAN Gigabit Ethernet
Typ zařízení Bezdrátový router
Typ zdroje DC
USB port Žádný
Výstupní napětí 57
Výstupní proud 0.6
Výška 30
Wi-fi pásmo Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Zabudovaný procesor Y
Zisk antény Méně než 10 dBi

Základní technické parametry

Kód produktu RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN
Architektura ARM 32bit
procesor AL21400
Počet jader procesoru 4
Frekvence CPU 1400 MHz
Rozměry 228 x 120 x 30 mm
Úroveň licence 5
Operační systém RouterOS
RAM 1 GB MB
Porty Ethernet 10 portů Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s
Sloty SFP+ 1
Sériový port RJ45
DC jack Tak, 12 - 57 V DC
PoE vstup Ano, port 1, 18 - 57 V DC (pasivní PoE)
PoE výstup Ano, port 10, až 57 V DC (pasivní PoE)
Maximální spotřeba energie 23 W (pouze zařízení)
44 W pomocí PoE
Integrovaná paměť 512 MB
Přepněte čip RTL8367SB
Monitorování napětí Tak
Monitorování teploty PCB Tak
Přípustná provozní teplota Od -40 ° do 45 ° C
Složení stavebnice Zařízení, napájecí zdroj 24 V, 2,5 A, kabel IEC
Frekvence Wi-Fi Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Rádiové standardy 802.11b / g / n
802.11ac
Polarizace 2,4 GHz - 2x2 MIMO (dual chain), 5 GHz - 4x4 MIMO (quad chain)
Datový nosič NAND
Typ rozhraní Ethernet LAN Gigabitový Ethernet

PODPORA

Soubory ke stažení:

Brožura MikroTik Routerboard RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN (ENG) Ke stažení
MikroTik Routerboard RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN (ENG) manuál Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je SFP?

Transceivery SFP umožňují připojit základní desku přepínače, routeru nebo jiného zařízení pomocí optického kabelu (singlemode, multimode) nebo měděného kabelu (kroucený pár).

Co je MikroTik RouterOS?

MikroTik RouterOS je operační systém založený na linuxovém softwaru, který byl speciálně připraven pro vytváření pokročilých přístupových bodů a routerů s možností správy šířky pásma.

Jaký je rozdíl mezi frekvencí Wi-Fi 2,4 GHz a 5 GHz?

Hlavním, ale ne jediným rozdílem mezi těmito frekvencemi je rychlost.
Za ideálních podmínek bude 2,4 GHz WiFi podporovat až 450 nebo 600 Mbps, zatímco 5 GHz může dosáhnout až 1300 Mbps.
Ale buď opatrný! Maximální rychlost závisí na standardu Wi-Fi, který váš router používá, což je 802.11b, 802.11h, 802.11n nebo 802.11ac.

236,54 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
195,48 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.