Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

MikroTik S+2332LC10D | Modul SFP+ | 10Gb/s, LC/UPC, 10km, pár (RB/S+23LC10D + RB/S+32LC10D)

KÓD: S+2332LC10D / EAN: 5902560365931
325,24 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Počet kusů v balení: 1-pack
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Dvojice efektivních modulů SFP + MikroTik S + 2332LC10D

MikroTik S + 2332LC10D je sada skládající se z dvojice obousměrných modulů SFP + 10G. Obě kazety mohou spolupracovat a dosáhnout přenosové rychlosti 10 Gb / s na vzdálenost až 10 kilometrů. MikroTik S + 2332LC10D obousměrné moduly přenášejí data na vlnových délkách 1270 nm a 1330 nm prostřednictvím optického vlákna s jediným režimem. Dvojice modulů SFP + S + 2332LC10D je vybavena LC porty. Tato zařízení podporují technologii WDM.

Dvojice SFP modulů S + 2332LC10D

Speciální funkce

  • Dva moduly SFP +
  • Přenosová rychlost 10 Gbps
  • Vzdálenost 10 km
  • LC výstupní konektor
  • Přenos v jednom režimu
  • Vlnové délky: 1270 nm a 1330 nm
  • DDMI
  • WDM duplex

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Počet kusů v balení 1-pack
Typ duplexu SFP Vlnový (WDM)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1590 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP +
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Vzdálenost 10 km
Výstupní konektory LC / UPC
Pracovní teplota -40 až 70 ° C
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka 1270 nm i 1330 nm
Duplexní typ Falowy (WDM)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak si vybrat modul SFP / SFP +?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Single-mode fiber se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimode fiber se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.