MikroTik S+31DLC10D | Modul SFP+ | 10Gb/s, 1310nm, LC/UPC, 10km, Jednomodový

KÓD: S+31DLC10D / EAN: 5902560365948

MikroTik S+31DLC10D | Modul SFP+ | 10Gb/s, 1310nm, LC/UPC, 10km, Jednomodový

KÓD: S+31DLC10D / EAN: 5902560365948
137,13 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
113,33 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Auto MDI/MDI-X: Ne
Zobrazit více parametrů
Doporučené produkty
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Efektivní optický modul Mikrotik S + 31DLC10D

Modul MikroTik SFP + 10G S + 31DLC10D je kazeta s jedním režimem SFP + vybavená 2 optickými konektory LC. Umožňuje přenos rychlostí 10 Gb / s na vzdálenost až 10 km. Vláknový modul SFP + má vlnovou délku 1310 nm. Mikrotik S + 31DLC10D je kompatibilní s dalšími produkty této společnosti, jako jsou CCR1036-8G-2S + a CCR1036-8G-2S + EM, stejně jako se zařízeními jiných výrobců.

Mikrotik S+31DLC10D

Speciální funkce

  • 2 LC konektory
  • Přenosová rychlost 10 Gbps
  • Dosah až 10 km
  • Vlnová délka 1310 nm
  • Kompatibilní s CCR1036-8G-2S + a CCR1036-8G-2S + EM
  • Jednorežimové optické vlákno
  • Pracovní teplota od -40 ° C do 70 ° C
Mikrotik S+31DLC10D

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Auto MDI/MDI-X Ne
Konektor pro optická vlákna LC
Kód harmonizovaného systému 85369010
Maximální přenosová rychlost 10000
Maximální přenosová vzdálenost 10000
Počet přiložených produtků 1
Podpora SMF Ano
Rozhraní SFP+
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ SFP vysílače Optické vlákno
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1310 nm, 1310,

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP +
Typ přenosu Single-Mode
Přístav 2 x LC
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Vzdálenost 10 km
Vlnová délka 1310 nm
Podporovaná kabeláž Jednovidové vlákno
8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10/125 um
Pracovní teplota -40 ° C ~ 70 ° C

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co znamená označení SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

137,13 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
113,33 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.