MikroTik S-31DLC20D | Modul SFP | 1,25Gb/s, 1310nm, 2x LC, 20km
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
MikroTik S-31DLC20D | Modul SFP | 1,25Gb/s, 1310nm, 2x LC, 20km, Jednomodový

MikroTik S-31DLC20D | Modul SFP | 1,25Gb/s, 1310nm, 2x LC, 20km, Jednomodový

KÓD: S-31DLC20D / EAN: 5902560365986
18,20 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Singlemode SFP modul S-31DLC20D 1.25G 20KM 1310NM

SFP modul S-31DLC20D je single-mode SFP cartridge umožňující přenos rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 20 kilometrů. Mikrotik S-31DLC20D pracuje na vlnových délkách 1310 nm. Singlemode SFP modul je vybaven dvěma LC konektory. Vložka je plně kompatibilní se zařízeními Mikrotik, jako jsou RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S a také se zařízeními od jiných výrobců .

SFP modul S-31DLC20D 1.25G SM 20KM 1310NM

Speciální funkce

  • TX: 1310 nm / RX: 1310 nm
  • Vzdálenost až 20 km
  • Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
  • 2 porty LC
  • Jednorežimové optické vlákno
  • Kompatibilní s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN a CCR1036-12G-4S
SFP modul S-31DLC20D 1.25G SM 20KM 1310NM

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1310 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Typ přenosu Single-Mode
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Vzdálenost 20 km
Vlnová délka Tx: 1310 nm
Rx: 1310 nm
Přístav 2 x LC
Duplexní typ Fyzikální (dvě vlákna)
Elektrické vedení Jednovidové vlákno
8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10/125 um

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

S jakými zařízeními je kazeta S + RJ10 kompatibilní?

Modul je kompatibilní s s řadami CCR1072-1G-8S +, CCR1036, CCR1016-12S-1S +, CCR1009, CRS317-1G-16S + RM, CRS210-8G-2S + IN, CRS212-1G-10S-1S + IN, CRS326 / CSS326.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.