MikroTik S-4554LC80D | Modul SFP | 1,25Gb/s, LC, 80km, Jednomod
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
MikroTik S-4554LC80D | Modul SFP | 1,25Gb/s, LC, 80km, Jednomodový, pár (T1490nm/R1550nm) + (T1550nm/R1490nm)

MikroTik S-4554LC80D | Modul SFP | 1,25Gb/s, LC, 80km, Jednomodový, pár (T1490nm/R1550nm) + (T1550nm/R1490nm)

KÓD: S-4554LC80D / EAN: 5903148917955
70,70 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Typ duplexu SFP: Vlnový (WDM)
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Dvojice single-mode SFP modulů S-4554LC80D

MikroTik S-4554LC80D je dvojice single-mode SFP WDM vložek, které umožňují nastavit přenos pomocí jednoho optického vlákna. Maximální šířka pásma je 1,25 Gb / s a maximální dosah je přibližně 80 kilometrů. Moduly jsou vybaveny LC / UPC konektory. Jedna vložka SFP WDM současně odesílá a přijímá signál pomocí dvou různých vlnových délek, tj. 1490 nm a 1550 nm.

Dvojice SFP modulů S-4554LC80D

Speciální funkce

  • Sada se skládá ze 2 modulů SFP
  • Technologie WDM
  • DDM
  • LC / UPC konektory
  • Přenos na vzdálenost až 80 km
  • Pracovní teplota od -40 ° C do 85 ° C

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Typ duplexu SFP Vlnový (WDM)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1490/1550 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Optická síla výstupu 0 ~ + 5 dBm
Citlivost příjmu Rx Maks. -25 dBm
DE-tvrdit Maks. -26 dBm
LOS Assert Můj. -40 dBm
Vlnová délka 1490 nm i 1550 nm
Kapacita 1,25 Gb / s
Vzdálenost 80 km
Pracovní teplota -40 ° C až 85 ° C
Typ konektoru LC / UPC
Typ přenosu Single-Mode

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.