MikroTik S-55DLC80D | Modul SFP | 1,25Gb/s, 2x LC, 1550nm, 80km
MikroTik S-55DLC80D | Modul SFP | 1,25Gb/s, 2x LC, 1550nm, 80km, DDM, Jednomodový

MikroTik S-55DLC80D | Modul SFP | 1,25Gb/s, 2x LC, 1550nm, 80km, DDM, Jednomodový

KÓD: S-55DLC80D
28,43 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

SFP modul S-55DLC80D se dvěma LC porty

MikroTik S-55DLC80D je kazeta s jedním režimem SFP určená pro přenos dat rychlostí 1,25 Gb / s. Má dva LC / UPC konektory. Přenos se provádí na obou kanálech modulu prostřednictvím optických vláken s jedním režimem při vlnových délkách 1550 nm. Single-mode SFP cartridge umožňuje přenos dat až na 80 kilometrů. SFP modul S-55DLC80D pracuje v teplotním rozsahu od -40 ° C do 70 ° C.

S-55DLC80D SFP MODUL 1,25G SM 80KM 1550NM S DUÁLNÍM LC KONEKTOREM

Speciální funkce:

  • Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
  • Dosah 80 km
  • Vlnová délka 1550 nm
  • 2 porty LC
  • Provoz na single-mode optickém vlákně
  • Podpora DDM
  • Pracovní teplota od -40 ° C do 70 ° C

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1550 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Rozsah 80 km
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka 1550 nm
Výstupní konektory 2 x LC
Optický výstupní výkon Maks. 5 dBm
Střední citlivost Rx -25 dBm
Maximální přijímaný výkon -2 dBm
DE-tvrdit -26 dBm
LOS Assert -40 dBm
Pracovní teplota -40 ° C až 70 ° C

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujeme, zda jsou porty v zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

S jakými zařízeními je kazeta S + RJ10 kompatibilní?

Modul je kompatibilní s s řadami CCR1072-1G-8S +, CCR1036, CCR1016-12S-1S +, CCR1009, CRS317-1G-16S + RM, CRS210-8G-2S + IN, CRS212-1G-10S-1S + IN, CRS326 / CSS326.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený