CZ

MikroTik S+85DLC03D | Modul SFP+ | 10Gb/s, 850nm, LC/UPC, 300m, Multimodový

KÓD: S+85DLC03D / EAN: 5902560365955

MikroTik S+85DLC03D | Modul SFP+ | 10Gb/s, 850nm, LC/UPC, 300m, Multimodový

KÓD: S+85DLC03D / EAN: 5902560365955
1558,02 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1287,62 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Auto MDI/MDI-X: Ne
Zobrazit více parametrů

O produktu

Efektivní modul MikroTik SFP + S + 85DLC03D

MikroTik S + 85DLC03D je multimódová kazeta SFP + 10G s dvojitým LC konektorem. Modul SFP + S + 85DLC03D používá pro přenos přes multimode optická vlákna vlnovou délku 850 nm. Umožňuje přenos dat rychlostí 10 Gb / s na maximální vzdálenost až 300 m. Kazeta SFP + 10G byla testována a je plně kompatibilní s produkty MikroTik CCR1036-8G-2S + a CCR1036-8G-2S + EM. Transceiver je také kompatibilní se zařízeními jiných výrobců.

S + 85DLC03D SFP + MODUL 10G SM 300M 850NM MULTI-MODE LC-KONEKTOR

Speciální funkce

  • Rychlost přenosu dat 10 Gb / s
  • Vzdálenost 300 m
  • Vlnová délka 850 nm
  • Multimode přenos
  • Modul SFP +
  • 2 porty LC / UPC
  • Pracovní teplota od -40 ° C do 70 ° C

Specifikace

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Pod 1km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Auto MDI/MDI-X Ne
Konektor pro optická vlákna LC
Kód harmonizovaného systému 85369010
Maximální přenosová rychlost 10000
Maximální přenosová vzdálenost 300
Počet přiložených produtků 1
Podpora MMF Ano
Rozhraní SFP+
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ SFP vysílače Optické vlákno
Typ vlákna MM (Multi-Mode)
Vlnová délka 850 nm, 850,

Specifikace

Základní technické parametry
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Vzdálenost 300 m
Typ přenosu Multi-režim
Vlnová délka 850 nm
Výstupní konektor 2 x LC
Typ modulu SFP +
Pracovní teplota -40 ° C až 70 ° C

Nejčastější dotazy

S jakými zařízeními je kazeta S + RJ10 kompatibilní?

Modul je kompatibilní s s řadami CCR1072-1G-8S +, CCR1036, CCR1016-12S-1S +, CCR1009, CRS317-1G-16S + RM, CRS210-8G-2S + IN, CRS212-1G-10S-1S + IN, CRS326 / CSS326.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujeme, zda jsou porty v zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojení ethernetových kabelů k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky vybavené portem RJ45.

1558,02 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1287,62 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.