MikroTik S+C47DLC10D | Modul SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1470nm, 2x LC
MikroTik S+C47DLC10D | Modul SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1470nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodový

MikroTik S+C47DLC10D | Modul SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1470nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodový

KÓD: S+C47DLC10D
155,80 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Počet kusů v balení: 1-pack
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Efektivní modul SFP + S + C47DLC10D od společnosti MikroTik

MikroTik S + C47DLC10D je vložka z optických vláken SFP + nabízející rychlost přenosu dat 10 Gb / s na vzdálenost až 10 kilometrů. Přenos probíhá na vlnové délce 1470 nm prostřednictvím optického vlákna s jedním režimem. Modul SFP + S + C47DLC10D podporuje technologii CWDM a funkce DDM. Kazeta S + C47DLC10D je vybavena 2 LC výstupními konektory.

S + C47DLC10D SFP + CWDM MODUL 10G SM 10KM 1470NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • Vlnová délka 1470 nm
  • SFP +
  • Technologie CWDM
  • DDM
  • Přenosová rychlost 10 Gbps
  • Vzdálenost 10 km
  • Jednovidové vlákno
  • 2 LC výstupní konektory
S + C47DLC10D SFP + CWDM MODUL 10G SM 10KM 1470NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Počet kusů v balení 1-pack
Typ duplexu SFP Vlnový (WDM)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1470 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP +
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Rozsah 10 km
Vlnová délka 1470 nm
Typ přenosu Single-Mode
Duplexní typ CWDM

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Single-mode fiber se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimode fiber se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený