Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

MikroTik S-C47DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1470nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

KÓD: S-C47DLC40D / EAN: 5903148916828
23,86 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Efektivní SFP modul S-C47DLC40D od společnosti MikroTik

MikroTik S-C47DLC40D je optická vložka SFP určená pro optické linky s maximální délkou 40 km. Umožňuje přenos dat rychlostí 1,25 Gbps na vlnové délce 1470 nm. Modul SFP s optickým vláknem 1,25 G podporuje duplex CWDM. MikroTik kazeta S-C47DLC40D je vybavena 2 LC konektory. Podporuje single-mode optická vlákna.

S-C47DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1470NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • Přenos 1,25 Gb / s
  • Dosah přenosu 40 km
  • Duplexní CWDM
  • Vlnová délka 1470 nm
  • Singlemode optické vlákno
  • 2 LC výstupní konektory
  • DDM
S-C47DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1470NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1470 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Vzdálenost 40 km
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka 1470 nm
Výstupní konektory 2 x LC
Duplexní typ CWDM

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.