MikroTik S-C49DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1490nm, 2x L
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
MikroTik S-C49DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1490nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

MikroTik S-C49DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1490nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

KÓD: S-C49DLC40D / EAN: 5903148916934
27,39 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Efektivní optický modul MikroTik S-C49DLC40D SFP

Optický modul MikroTik S-C49DLC40D je navržen pro přenos dat na vlnové délce 1490 nm prostřednictvím optického vlákna s jediným režimem. Nabízí rychlost přenosu dat 1,25 Gb / s a dosah až 40 km. Kazeta S-C49DLC40D SFP je vybavena 2 LC konektory a podporuje technologii CWDM.

S-C49DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1490NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • Vlnová délka 1490 nm
  • Šířka pásma 1,25 Gb / s
  • Dosah 40 km
  • CWDM duplex
  • 2 porty LC
  • Přenos přes single-mode optické vlákno
  • DDM
S-C49DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1490NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1490 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Vzdálenost 40 km
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka 1490 nm
Výstupní konektory LC
Duplexní typ CWDM

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.