CZ

MikroTik S-C49DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1490nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

KÓD: S-C49DLC40D / EAN: 5903148916934

MikroTik S-C49DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1490nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

KÓD: S-C49DLC40D / EAN: 5903148916934
294,35 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
243,27 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Barva: Nikl
Zobrazit více parametrů

O produktu

Efektivní optický modul MikroTik S-C49DLC40D SFP

Optický modul MikroTik S-C49DLC40D je navržen pro přenos dat na vlnové délce 1490 nm prostřednictvím optického vlákna s jediným režimem. Nabízí rychlost přenosu dat 1,25 Gb / s a dosah až 40 km. Kazeta S-C49DLC40D SFP je vybavena 2 LC konektory a podporuje technologii CWDM.

S-C49DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1490NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • Vlnová délka 1490 nm
  • Šířka pásma 1,25 Gb / s
  • Dosah 40 km
  • CWDM duplex
  • 2 porty LC
  • Přenos přes single-mode optické vlákno
  • DDM
S-C49DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1490NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Specifikace

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Barva Nikl
Digitální diagnostické monitorování (DDM) Ano
Konektor pro optická vlákna LC
Maximální přenosová rychlost 1250
Maximální přenosová vzdálenost 40000
Počet přiložených produtků 1
Porty pro optická vlákna 2
Rozhraní SFP
Standard SFP transceiveru CWDM
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ SFP vysílače Optické vlákno
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1490 nm, 1490,

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Vzdálenost 40 km
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka 1490 nm
Výstupní konektory LC
Duplexní typ CWDM

Nejčastější dotazy

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

294,35 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
243,27 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.