MikroTik S-C53DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1530nm, 2x L
MikroTik S-C53DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1530nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

MikroTik S-C53DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1530nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

KÓD: S-C53DLC40D / EAN: 5903148916781
25,67 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.34 EUR
inventory_2 10 kg: 8.07 EUR
inventory_2 30 kg: 11 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20 km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Efektivní modul MikroTik S-C53DLC40D SFP pro přenos v jednom režimu

MikroTik S-C53DLC40D je optická vložka SFP, která umožňuje přenos dat rychlostí 1,25 Gb / s na vzdálenost 40 kilometrů prostřednictvím optických vláken s jedním režimem. SFP modul S-C53DLC40D pracuje na vlnových délkách 1510 nm. Podporuje technologii CWDM. Kazeta MikroTik 1530NM je vybavena 2 LC porty.

S-C53DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1530NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
  • Dosah 40 km
  • CWDM duplex
  • DDM
  • Vlnová délka 1530 nm
  • 2 porty LC
  • Používá optické vlákno v jednom režimu

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20 km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1530 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Vzdálenost 40 km
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka 1530 nm
Výstupní konektory 2 x LC
Duplexní typ CWDM

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený