Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

MikroTik S+C59DLC10D | Modul SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1590nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodový

KÓD: S+C59DLC10D / EAN: 5903148916798
103,46 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Modul Singlemode SFP + S + C59DLC10D od společnosti MikroTik

MikroTik S + C59DLC10D je single-mode modul SFP +, který umožňuje přenos dat rychlostí 10 Gbps na vzdálenost až 10 kilometrů. Kazeta SFP + S + C59DLC10D podporuje technologii CWDM a je vybavena 2 LC porty. Přenos probíhá prostřednictvím optických vláken s jedním režimem při vlnové délce 1590 nm.

S + C59DLC10D SFP + CWDM MODUL 10G SM 10KM 1590NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • SFP +
  • DDM
  • Technologie CWDM
  • Přenosová rychlost 10 Gbps
  • Dosah 10 km
  • Vlnová délka 1590 nm
  • Přenos v jednom režimu
  • 2 LC výstupní konektory
S + C59DLC10D SFP + CWDM MODUL 10G SM 10KM 1590NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1590 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP +
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Rozsah 10 km
Typ přenosu Single-Mode
Duplexní typ CWDM
Vlnová délka 1590 nm
Výstupní konektory 2 x LC
Pracovní teplota 0 ° C až 70 ° C

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.