MikroTik S-C59DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1590nm, 2x L
MikroTik S-C59DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1590nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

MikroTik S-C59DLC40D | Modul SFP | CWDM, 1,25Gb/s, 1590nm, 2x LC, 40km, DDM, Jednomodový

KÓD: S-C59DLC40D
16,29 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Počet kusů v balení: 1-pack
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Efektivní SFP modul S-C59DLC40D od společnosti MikroTik

MikroTik S-C59DLC40D je single-mode SFP cartridge navržená pro přenos dat při vlnové délce 1590 nm. Má rychlost 1,25 Gb / s a dojezd až 40 km. Modul SFP z optických vláken podporuje technologii CWDM. MikroTik kazeta S-C59DLC40D je vybavena 2 LC konektory.

S-C59DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1590NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • Singlemode optické vlákno
  • Přenosová rychlost 1,25 Gbps
  • Dosah 40 km
  • Technologie CWDM
  • Vlnová délka 1590 nm
  • 2 LC výstupní konektory
  • DDM
S-C59DLC40D SFP CWDM MODUL 1,25G SM 40KM 1590NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Přes 20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Počet kusů v balení 1-pack
Typ duplexu SFP Vlnový (WDM)
Vlnová délka 1590 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Vzdálenost 40 km
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka 1590 nm
Výstupní konektory 2 x LC
Duplexní typ CWDM

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Single-mode fiber se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimode fiber se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený