CZ

MikroTik S+C61DLC10D | Modul‚ SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1610nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodový

KÓD: S+C61DLC10D / EAN: 5903148916941

MikroTik S+C61DLC10D | Modul‚ SFP+ | CWDM, 10Gb/s, 1610nm, 2x LC, 10km, DDM, Jednomodový

KÓD: S+C61DLC10D / EAN: 5903148916941
1944,68 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1607,17 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Barva: Nikl
Zobrazit více parametrů

O produktu

Vysokorychlostní, single-mode modul S + C61DLC10D od MikroTik

MikroTik S + C61DLC10D je optický modul SFP +, který umožňuje dosáhnout přenosové rychlosti až 10 Gb / s. Kazeta SFP + S + C61DLC10D poskytuje přenosovou vzdálenost až 10 kilometrů prostřednictvím optického vlákna v jednom režimu. Pro přenos dat používá vlnovou délku 1610 nm. Zařízení MikroTik S + C61DLC10D podporuje technologii CWDM a je vybaveno 2 LC porty.

S + C61DLC10D SFP + CWDM MODUL 10G SM 10KM 1610NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Speciální funkce

  • SFP +
  • Vlnová délka 1610 nm
  • Přenosová rychlost 10 Gbps
  • Dosah 10 km
  • DDM
  • CWDM duplex
  • 2 porty LC
  • Jednovidové vlákno
S + C61DLC10D SFP + CWDM MODUL 10G SM 10KM 1610NM DUÁLNÍ LC-KONEKTOR DDM

Specifikace

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Barva Nikl
Digitální diagnostické monitorování (DDM) Ano
Konektor pro optická vlákna LC
Maximální přenosová rychlost 10000
Maximální přenosová vzdálenost 10000
Počet kusů v balení 1-pack
Počet přiložených produtků 1
Porty pro optická vlákna 2
Rozhraní SFP+
Standard SFP transceiveru CWDM
Typ duplexu SFP Vlnový (WDM)
Typ SFP vysílače Optické vlákno
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1610 nm, 1610,

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP +
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Vzdálenost 10 km
Vlnová délka 1610 nm
Výstupní konektory 2 x LC
Duplexní typ CWDM
Typ přenosu Single-Mode

Nejčastější dotazy

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

1944,68 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1607,17 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.