CZ

MikroTik XS+2733LC15D | Modul SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 15km, 1270nm + 1330nm

KÓD: XS+2733LC15D

MikroTik XS+2733LC15D | Modul SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 15km, 1270nm + 1330nm

KÓD: XS+2733LC15D
10014,51 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
8276,45 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Typ vlákna: SM (Single-Mode)
Vlnová délka: 1310 nm
Zobrazit více parametrů

O produktu

Mikrotik XS+2733LC15D

Sada Mikrotik XS + 2733LC15D obsahuje dva jednorežimové moduly SFP + navržené pro použití jako pár pro dosažení rychlosti přenosu dat až 25 Gb/s díky nově přidané podpoře SFP28. Tuto sadu modulů lze použít až 15 km na jediném optickém kabelu.

MIKROTIK XS+2733LC15D

Specifikace

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 25 Gbps
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1310 nm
10014,51 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
8276,45 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.