Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

MikroTik XS+2733LC15D | Modul SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 15km, 1270nm + 1330nm

KÓD: XS+2733LC15D
297,27 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Typ vlákna: SM (Single-Mode)
Vlnová délka: 1310 nm
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.