CZ

MikroTik XS+31LC10D | Modul SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 10km, 1310nm

KÓD: XS+31LC10D / EAN: 5903148917962

MikroTik XS+31LC10D | Modul SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 10km, 1310nm

KÓD: XS+31LC10D / EAN: 5903148917962
4267,16 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
3526,58 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Konektor pro optická vlákna: LC (UPC)
Zobrazit více parametrů

O produktu

MIKROTIK XS + 31LC10D SFP / SFP + / SFP28

Univerzální transceiver pro tři typy připojení: SFP (1,25 Gb / s), SFP + (10 Gb / s) a SFP28 (25 Gb / s). Je přímou náhradou za předchozí transceiver SFP + pro datový přenos 10 Gb / s. na vzdálenost až 10 km získal model XS + 31LC10D více funkcí, ale ponechal si předchozí cenu. Přidána podpora pro datový přenos 25 Gb / s (SFP28) - což umožňuje použití jednoho modulu ve všech instalacích. Perfektní pro router CCR2004-1G-12S + 2XS a jakákoli jiná víceportová zařízení.

2027_l.jpg

Speciální funkce

  • Přenosová rychlost 1,25G SFP, 10G SFP + a 25G SFP28
  • Vzdálenost 10 km
  • Vlnová délka 1310 nm
  • 2 LC UPC porty
  • Přenos v jednom režimu
2027_2.jpg

Specifikace

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 25 Gbps
Barva Nerezová ocel
Konektor pro optická vlákna LC (UPC)
Kód harmonizovaného systému 85369010
Maximální přenosová rychlost 25000
Maximální přenosová vzdálenost 10000
Počet přiložených produtků 1
Rozhraní SFP28
Střední doba mezi poruchami (MTBF) 200000
Typ SFP vysílače Optické vlákno
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1310 nm, 1310,

Základní technické parametry
Kód produktu XS + 31LC10D
Výstupní konektory 2 x LC UPC
Typ modulu SFP / SFP + / SFP28
Rychlost přenosu dat 1G / 10G / 25G
MTBF Asi 200 000 hodin při 25 ° C
Vlnová délka 1310 nm
Přenosová vzdálenost 10 km

Podpora

Soubory ke stažení:

Brožur Ke stažení

Nejčastější dotazy

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujeme, zda jsou porty v zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

4267,16 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
3526,58 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici