CZ

Optický kabel, Drop S-QOTKSdD 1F | TPU, 1J, G.657A2 | Fiberhome

KÓD: EX.17252 / EAN: 5903148917252

Optický kabel, Drop S-QOTKSdD 1F | TPU, 1J, G.657A2 | Fiberhome

KÓD: EX.17252 / EAN: 5903148917252
2,55 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
2,11 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Montážní kabel: Na vnější straně budov
Počet vláken optického kabelů: 1F
Standardn vlákna: G.657.A2
Barva: Černá
Zobrazit více parametrů

O produktu

Kabel z optických vláken pro vnitřní i venkovní použití

Vynikající optický kabel v ohnivzdorném pouzdře. V plášti je 1 kabel z optických vláken. Útlum - 1310 nm: 0,325 dB / km, - 1550 nm: 0,189 dB / km. Je vhodný pro vnitřní i venkovní instalaci.

1F-EXTRALINK.jpg

Hlavní vlastnosti a funkce:

  • Kabel z optických vláken pro venkovní nebo vnitřní použití
  • 1 vlákno v jedné volné trubici
  • Volná trubice je obklopena hustě pufrovaným vláknem
  • Typ vlákna: SM G.657A2
  • Barva vnějšího pláště: černá

Specifikace

Funkce / filtry
Montážní kabel Na vnější straně budov
Počet vláken optického kabelů 1F
Standardn vlákna G.657.A2
Barva Černá
Délka kabelu 1000
Konektor 1 Ne
Konektor 2 Ne
Materiál izolační vrstvy Termoplastický polyuretan (TPU)
Plug and Play Ne
Pohlaví konektoru 1 Ne
Pohlaví konektoru 2 Ne
Provozní rozsah teplot (T-T) -55 - 70
Průměr kabelu 2.9
Struktura režimu vlákna Jednovidové
Typ kabelu FTTH
Typ optického vlákna G.657.A2

specifikace produktu
Tloušťka vnějšího pláště 0,75 mm
Útlum - 1310 nm 0,325 dB / km
Útlum - 1550 nm 0,189 dB / km
Průměr kabelu 2,9 +/- 0,20 mm
Provozní teplota - 55 ° C do + 70 ° C
Teplota instalace - 25 ° C do + 60 ° C

Podpora

Soubory ke stažení

Datový list (ENG) Ke stažení

Nejčastější dotazy

Jaká je délka kabelu na cívce?

Délka kabelu na cívce je obvykle 1000 metrů. (+/- 10 metrů)

2,55 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
2,11 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk