CZ

TP-Link TL-SM311LM | Modul SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Multimodový

KÓD: TL-SM311LM / EAN: 6935364030209

TP-Link TL-SM311LM | Modul SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Multimodový

KÓD: TL-SM311LM / EAN: 6935364030209
395,76 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
327,07 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: SC
Certifikace: FCC, CE
Zobrazit více parametrů
395,76 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
327,07 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.