TP-Link TL-SM311LM | modul SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Multi
Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH
TP-Link TL-SM311LM | modul SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Multimodový

TP-Link TL-SM311LM | modul SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Multimodový

KÓD: TL-SM311LM / EAN: 6935364030209
14,86 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.48 EUR
inventory_2 10 kg: 10.42 EUR
inventory_2 30 kg: 14.21 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: SC
Počet kusů v balení: 1-pack
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.