TP-Link TL-SM311LM | Modul‚ SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Mutl
TP-Link TL-SM311LM | Modul‚ SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Mutlimoprový

TP-Link TL-SM311LM | Modul‚ SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Mutlimoprový

KÓD: TL-SM311LM SFP EU
35,05 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený