Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

TP-Link TL-SM311LM | Modul‚ SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Mutlimoprový

KÓD: TL-SM311LM SFP EU / EAN: 717559350462
33,89 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.