TP-Link TL-SM311LS | Modul‚ SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 10km, 1310nm, Jednomodový

KÓD: TL-SM311LS / EAN: 6935364030216

TP-Link TL-SM311LS | Modul‚ SFP | 1,25Gb/s, LC/UPC, 10km, 1310nm, Jednomodový

KÓD: TL-SM311LS / EAN: 6935364030216
13,19 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
10,90 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: SC
Certifikace: FCC, CE
Zobrazit více parametrů
13,19 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
10,90 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.