Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Ubiquiti FC-SM-100 | Optický kabel| FiberCable, G.657.A2, nadzemní , Jednomodový, 30m

KÓD: FC-SM-100 / EAN: 810354025877
62,74 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Montážní kabel: Odvzdušného
Počet vláken optického kabelů: 6F
Standardn vlákna: G.657.A2
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Singlemode LC optický kabel ~ 30,5 m (100 stop)

Vybudujte venkovní síť z optických vláken pomocí kabelů z optických vláken vyztužených ocelí Ubiquiti. Lehký a flexibilní kabel FiberCable je ideálním řešením pro věžové aplikace využívající venkovní produkty Ubi (směrování, přepínání), jako je EdgePoint.

ubiquiti sítě

Parametry kabelu

  • Ocelová výztuž pro větší ochranu proti rozdrcení
  • Vnější plášť se šňůrkou (ripcord) pro snadné odstranění izolace hlavního kabelu na delších úsecích
  • Integrovaná páska odolná vůči povětrnostním vlivům
  • Kevlarové vlákno pro zvýšení pevnosti v tahu (800 N / min)
  • 5,8 ± 0,2 mm vnější průměr kabelu - 6 jednovidových optických vláken (G.657.A2)
  • Vnější průměr optického vlákna - 0,25 mm, jmenovitý
  • Ztráta vložením - 0,40 dB / km při 1310 nm a 0,30 dB / km při 1550 nm
  • Průměr kabelu - od 5,1 mm do 7,0 mm

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Montážní kabel Odvzdušného
Počet vláken optického kabelů 6F
Standardn vlákna G.657.A2

PODPORA

Datový list Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jaká je délka kabelu?

Délka kabelu je 30 m.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.