Ubiquiti FC-SM-200 | Optický kabel| FiberCable, G.657.A2, nadze
Ubiquiti FC-SM-200 | Optický kabel| FiberCable, G.657.A2, nadzemní , Jednomodový, 60m

Ubiquiti FC-SM-200 | Optický kabel| FiberCable, G.657.A2, nadzemní , Jednomodový, 60m

KÓD: FC-SM-200 / EAN: 810354025884
91,00 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.34 EUR
inventory_2 10 kg: 8.07 EUR
inventory_2 30 kg: 11 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Montážní kabel: Odvzdušného
Počet vláken optického kabelů: 6F
Standardn vlákna: G.657.A2
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Délka kabelu Singlemode LC z optických vláken ~ 61 m (200 ft)

Vybudujte venkovní síť z optických vláken pomocí kabelů z optických vláken vyztužených ocelí Ubiquiti. Lehký a flexibilní kabel FiberCable je ideálním řešením pro věžové aplikace využívající venkovní produkty Ubi (směrování, přepínání), jako je EdgePoint.

ubiquiti sítě

Parametry kabelu

  • Ztráta vložením - 0,40 dB / km při 1310 nm a 0,30 dB / km při 1550 nm
  • Ocelová výztuž pro větší ochranu proti rozdrcení
  • Vnější plášť se šňůrkou (ripcord) pro snadné odstranění izolace hlavního kabelu na delších úsecích
  • Integrovaná páska odolná vůči povětrnostním vlivům
  • Kevlarové vlákno pro zvýšení pevnosti v tahu (800 N / min)
  • 5,8 ± 0,2 mm vnější průměr kabelu - 6 jednovidových optických vláken (G.657.A2)
  • Vnější průměr optického vlákna - 0,25 mm, jmenovitý
  • Průměr kabelu - od 5,1 mm do 7,0 mm

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Montážní kabel Odvzdušného
Počet vláken optického kabelů 6F
Standardn vlákna G.657.A2

Základní technické parametry

PODPORA

Datový list Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jaká je délka kabelu?

Délka kabelu je 60 m.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený