Ubiquiti FC-SM-200 | Optický kabel| FiberCable, G.657.A2, nadzemní , Jednomodový, 60m

KÓD: FC-SM-200 / EAN: 0810354025884

Ubiquiti FC-SM-200 | Optický kabel| FiberCable, G.657.A2, nadzemní , Jednomodový, 60m

KÓD: FC-SM-200 / EAN: 0810354025884
111,46 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
92,11 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Montážní kabel: Odvzdušného
Počet vláken optického kabelů: 6F
Standardn vlákna: G.657.A2
Barva: Černá
Zobrazit více parametrů
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Délka kabelu Singlemode LC z optických vláken ~ 61 m (200 ft)

Vybudujte venkovní síť z optických vláken pomocí kabelů z optických vláken vyztužených ocelí Ubiquiti. Lehký a flexibilní kabel FiberCable je ideálním řešením pro věžové aplikace využívající venkovní produkty Ubi (směrování, přepínání), jako je EdgePoint.

ubiquiti sítě

Parametry kabelu

  • Ztráta vložením - 0,40 dB / km při 1310 nm a 0,30 dB / km při 1550 nm
  • Ocelová výztuž pro větší ochranu proti rozdrcení
  • Vnější plášť se šňůrkou (ripcord) pro snadné odstranění izolace hlavního kabelu na delších úsecích
  • Integrovaná páska odolná vůči povětrnostním vlivům
  • Kevlarové vlákno pro zvýšení pevnosti v tahu (800 N / min)
  • 5,8 ± 0,2 mm vnější průměr kabelu - 6 jednovidových optických vláken (G.657.A2)
  • Vnější průměr optického vlákna - 0,25 mm, jmenovitý
  • Průměr kabelu - od 5,1 mm do 7,0 mm

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Montážní kabel Odvzdušného
Počet vláken optického kabelů 6F
Standardn vlákna G.657.A2
Barva Černá
Délka kabelu 61
Konektor 1 LC
Konektor 2 LC
Kód harmonizovaného systému 85447000
Pohlaví konektoru 1 Samec
Pohlaví konektoru 2 Samec
Průměr kabelu 6

Základní technické parametry

PODPORA

Datový list Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jaká je délka kabelu?

Délka kabelu je 60 m.

Doporučené produkty
111,46 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
92,11 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.