CZ

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 | Modul SFP | MM, Duplex LC, 1.25Gbps, 550m

KÓD: UACC-OM-MM-1G-D-2 / EAN: 0810010076922

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 | Modul SFP | MM, Duplex LC, 1.25Gbps, 550m

KÓD: UACC-OM-MM-1G-D-2 / EAN: 0810010076922
599,22 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
495,22 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální provozní teplota: 70
Maximální přenosová rychlost: 1250
Zobrazit více parametrů
599,22 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
495,22 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.