Ubiquiti UF-GP-B+ | Modul SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 14
Ubiquiti UF-GP-B+ | Modul SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodový

Ubiquiti UF-GP-B+ | Modul SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodový

KÓD: UF-GP-B+ / EAN: 817882020305
75,81 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: SC
Počet kusů v balení: 1-pack
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Optický modul SFP UF-GP-B + věnovaný OLT Ubiquiti

Ubiquiti UF-GP-B + je single-mode SFP GPON modul určený pro terminály Ubiquiti OLT, který umožňuje zvýšit jejich kapacitu. Kazeta SFP GPON podporuje vlákna s jedním režimem a pracuje na vlnových délkách 1490 nm a 1310 nm. Optické moduly SFP UF-GP-B + jsou vybaveny konektory SC / UPC. Nabízejí rychlost nahrávání 1,25 Gbps a rychlost stahování 2,5 Gbps na vzdálenost až 20 kilometrů.

UF-GP-B + OPTICKÝ SFP GPON

Speciální funkce

  • Podpora pro single-mode vlákna
  • Vlnová délka TX: 1490 nm / Rx: 1310 nm
  • 1 slot SC / UPC
  • Po proudu: 2,5 Gb / s, proti proudu: 1,25 Gb / s
  • Převodovka do 20 km

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor SC
Počet kusů v balení 1-pack
Typ duplexu SFP Neuplatňuje se
Typ vlákna SM (Single-Mode)

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Typ přenosu Single-Mode
Typ konektoru SC / UPC
Vlnová délka Rx: 1310 nm
Tx: 1490 nm
Rozsah výkonu Rx: -8 až -28 dBm
Tx: 1,5 až 5 dBm
Kapacita Následný: 2,5 Gb / s
Upstream: 1,25 Gb / s
Vzdálenost 20 km

PODPORA

Soubory ke stažení:

Prohlášení o shodě Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pro které OLT lze modul UF-GP-B + použít?

Optický modul SFP UF-GP-B + je vložka určená pro zařízení Ubiquiti OLT, vč. Terminál pasivního vlákna UF-OLT GPON.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený